Stwórz własną księżniczkę on Prinxy

Gra w Stwórz własną księżniczkę na Prinxy

Historia gry o Stwórz własną księżniczkę

Czym byłby ten świat bez postaci fantastycznych? Prawdopodobnie smutne, nudne miejsce, ale zgadnij co? Nie dopuścimy do tego. Mamy idealną grę do trenowania Twojej kreatywności i razem zalejemy świat online wspaniałymi księżniczkami. Czy jesteś gotowy, aby spróbować? W takim razie zacznijmy od tej zupełnie nowej gry dla dziewczyn o nazwie Make Your Own Princess i stwórz kilka piękności!

W niej odkryjesz wszystkie elementy zabawnej gry w tworzenie lalek. Do wyboru jest wiele sukni i akcesoriów księżniczek, są wspaniałe fryzury, a także rysy twarzy, które pomogą Ci stworzyć idealny wygląd dla Twojej nowej, niepowtarzalnej postaci. Ale przyjrzyjmy się bliżej tym zakładkom kategorii, dobrze?

Możesz zacząć od wybrania odpowiedniej sukni księżniczki dla swojej fantazyjnej lalki. W tej grze o ubieraniu księżniczek znajdziesz imponujący wybór sukienek. Niektóre z nich rozpoznasz bardzo łatwo, ponieważ zostały zapożyczone z szafy księżniczek Disneya, ale jest kilka wyjątkowych sukienek, których możesz użyć do stworzenia kolorowego wyglądu swojej nowej lalki. Przejrzyj je wszystkie i wybierz swój ulubiony. Po podjęciu głównej decyzji śmiało uzupełnij wybrany strój dużą biżuterią, eleganckimi kopertówkami i innymi dodatkami, które mogą Ci się spodobać dla Twojej postaci.

Świetna robota, panie! Teraz bądź gotowy do zabawy z wyjątkowymi rysami twarzy swojej księżniczki. 24 opcje oczu są dostępne w szerokiej gamie kolorów i kształtów, 24 opcje ust, 24 unikalne brwi, a nawet 12 kolorów odcieni skóry do wyboru. Sprawdź je wszystkie i dostosuj swoją postać fantasy, jak chcesz.

Baw się dobrze, grając w tę zabawną grę w tworzenie lalek dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie zakładki kategorii w tej internetowej grze w tworzenie lalek dla dziewczyn!

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry z awatarami, które powinieneś sprawdzić:

  1. Mój awatar z mangi
  2. Zostań księżniczką
  3. Mój awatar zimnej pory roku