2 randki z księżniczką mody on Prinxy

Gra w 2 randki z księżniczką mody na Prinxy

Historia gry o 2 randki z księżniczką mody

Ta wspaniała fashionistka ma dziś wieczorem nie tylko jedną, ale dwie randki. Czy pomożesz jej wyglądać wspaniale w tej nowej grze w ubieranki dla dziewczyn? Dołączmy do niej i zacznijmy z grą 2 randki z modną księżniczką dla dziewczyn.

Księżniczka Roszpunka to jedna z najpopularniejszych księżniczek w mediach społecznościowych. Ma wielu fanów z całego świata i czasami wybiera 2 szczęśliwych fanów na sesję 101 meet and greets. Tym razem jej uwaga skupiła się na tych dwóch przystojnych mężczyznach i dziś wieczorem spotka ich obu. Mówimy o randkach w ciemno, więc oczywiście musi wyglądać niesamowicie. Jedynym problemem jest to, że ta piękna fashionistka nie jest pewna swojego stroju i tutaj możesz jej pomóc.

Graj dalej w tę grę online o księżniczkach dla dziewczyn i pomóż długowłosej księżniczce przygotować się na randkę. W swojej garderobie ma zdecydowanie za dużo modnych ubrań, więc poświęć trochę czasu, żeby je wszystkie przejrzeć. Są eleganckie brokatowe sukienki idealne na taneczną noc, są kobiece sukienki koronkowe, figlarnie drukowane sukienki idealne na coś swobodnego, a także wybór dżinsowych sukienek do wyboru. Niech je przymierzy i wybierze najmodniejszy z nich, aby ją ubrać. Następnie uzupełnij wygląd stylową fryzurą i modnymi dodatkami do wyboru.

Brawo panie! Dzięki Twojej pomocy jest teraz gotowa do wyjścia na randkę. Baw się dobrze, grając online w grę 2 Randki z modną księżniczką na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać karty kategorii

Podobne gry

Oto trzy inne gry Roszpunka, które powinieneś sprawdzić:

  1. Tag chłopaka księżniczki
  2. Magazyn Diva: Blondie
  3. Pracowity dzień Goldie Fashionistki