Elsa i Vaiana z wymiany studentów on Prinxy

Gra w Elsa i Vaiana z wymiany studentów na Prinxy

Historia gry o Elsa i Vaiana z wymiany studentów

Elsa i Moana przystąpiły do programu wymiany studenckiej i obie zostały wybrane na studia za granicą. Nadszedł czas, aby spakowali walizki i przygotowali się na cały rok w obcym kraju. Czy będziesz im towarzyszyć w tym wyjątkowym doświadczeniu? Zagraj w tę zupełnie nową grę w przebieranki dla dziewczyn o nazwie Elsa And Moana Exchange Students i baw się dobrze, ucząc się więcej o obcej kulturze i ludziach.

W tej grze o księżniczkach online znajdziesz księżniczkę Elsę, która studiuje na Uniwersytecie w Bergen w Norwegii, oraz księżniczkę Moanę, która jest studentką Hawaii Pacific University. Niedawno te dwie uczelnie uruchomiły program wymiany studentów i dziewczyny zdecydowały się zapisać. Studenci z jednego uniwersytetu mogą przyjeżdżać na inny, aby studiować, podróżować i dowiedzieć się więcej o obcej kulturze i ludziach. Brzmi fajnie, co? Dziewczyny są bardzo podekscytowane tym nowym doświadczeniem i mogą skorzystać z Twojej porady eksperta, aby się wtopić! Dołącz do nich, aby rozpocząć przygodę z grą Elsa And Moana Exchange Students i zobacz, jaki szykowny strój uniwersytecki możesz dla nich stworzyć!

Elsa wylądowała na Hawajach, ale okazało się, że nie ma odpowiednich ubrań na upały panujące na wyspie. Musi się przebrać przed pójściem na uniwersytet, a ty możesz jej w tym pomóc. Zacznij od tej internetowej gry w ubieranki dla dziewczyn, zajrzyj do kolorowej garderoby Elsy i pomóż jej ubrać się na pierwszy dzień na Hawaii Pacific University. Istnieje wiele bluzek i spódniczek w kwiaty, jeansowych szortów, które można łączyć z długimi koszulami w kratę, zdobionymi sandałami gladiatorkami i wybranymi przez siebie torbami na ramię. Wybierz nową fryzurę dla naszej ukochanej Królowej Lodu i uzupełnij jej szkolny wygląd opaską w kwiaty i fantazyjnymi okularami przeciwsłonecznymi. Świetna robota, panie!

Następnie pomóżmy Moanie wybrać strój dnia! Brrr, pogoda jest zbyt chłodna dla naszej księżniczki. Musiała zrezygnować z letniej garderoby i zastąpić ją swetrami, płaszczami i kozakami do kolan. Przejrzyj jesienno-zimową garderobę Vaiana, połącz i dopasuj sukienki z długimi rękawami do swoich ulubionych butów na wysokim obcasie i płaszcza w kratę, i przygotuj ją na spotkanie z nowymi kolegami, którzy wyglądają stylowo. Zwiąż jej włosy w pleciony kucyk lub ułóż je w figlarne loki i nie zapomnij o uzupełnieniu jej ostatecznego wyglądu szalami z dzianiny i skórzanymi rękawiczkami.

Baw się dobrze, grając w przebieranki Elsa And Moana Exchange Students dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry o modzie szkolnej, które warto sprawdzić:

  1. Szkoła złoczyńców OOTD
  2. Dziewczyny z college'u księżniczek
  3. Dziewczyny z college'u Elizy i Goldie