Upiorny makijaż Kardashianek on Prinxy

Gra w Upiorny makijaż Kardashianek na Prinxy

Historia gry o Upiorny makijaż Kardashianek

Halloween już za rogiem, aw tym roku zapraszamy do świętowania go z trzema słynnymi siostrami. Kim Kardashian, Kylie Jenner i Kendall Jenner przygotowują się do nadchodzącej imprezy Halloween, a wy, panie, możecie dołączyć do przygotowań w grze Kardashians Spooky Make Up dla dziewczyn. Zacznij i zainspiruj się swoim własnym przerażającym kostiumem na Halloween!

Jak być może już wiesz, Kardashianki robią każde wydarzenie ze stylem, a impreza z okazji Halloween nie stanowi wyjątku. Oprócz przerażających dekoracji, których używają do dekoracji swoich domów na najciemniejszą noc w roku, upewniają się również, że wybierają najnowsze kostiumy na imprezę Halloween. Ale w tym roku postanowili pójść jeszcze dalej ze swoim wyglądem, więc zamierzają uzupełnić swoje kostiumy o upiorne wzory twarzy. I o rany, z pewnością mają super fajne pomysły! Ale przydałaby im się twoja pomoc, a tutaj wkraczasz jako ich osobisty wizażysta.

Zagraj w tę zupełnie nową grę o makijażu o tematyce Halloween dla dziewczyn o nazwie Kardashians Spooky Make Up i przygotuj się, aby pomóc Kendall Jenner, Kylie Jenner i Kim Kardashian uporać się z makijażem na Halloween! Najpierw wybierz pierwszą dziewczynę, której chcesz pomóc w przygotowaniu, a następnie postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku, aby uzyskać upiorny wygląd. Każda gwiazda reality show oferuje do wyboru dwie wyjątkowe upiorne opcje makijażu, a Ty możesz wybrać tę, którą chcesz odtworzyć. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby to zrobić. Niektóre upiorne projekty twarzy są bardziej złożone i będą wymagały dużo cierpliwości i trochę więcej kosmetyków, podczas gdy inne są prostsze do wykonania, ale wymagają większej precyzji. Nie spiesz się, narysuj idealne linie, zastosuj błyszczące klejnoty i sztuczne rzęsy, aby uzyskać pełny, dramatyczny wygląd.

Podejmij wyzwanie i odtwórz wszystkie sześć stylizacji z tej gry online w makijaż dla dziewczyn o tematyce Halloween. Stwórz swój własny halloweenowy look zainspirowany tymi popularnymi celebrytami i nie krępuj się podzielić swoimi kreacjami ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi! Baw się dobrze grając w gry Halloween online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto jeszcze trzy DARMOWE gry na Halloween, które powinieneś sprawdzić:

  1. Halloweenowy Stylista
  2. Mój makijaż na Halloween
  3. Halloween W Zaczarowanym Lesie