Księżniczka na przyjęciu złoczyńcy on Prinxy

Gra w Księżniczka na przyjęciu złoczyńcy na Prinxy

Historia gry o Księżniczka na przyjęciu złoczyńcy

Te trzy piękne BFF uwielbiają imprezy kostiumowe! Więc Ariel i Roszpunka postanowili zorganizować taki, w którym wszyscy opiekunowie będą musieli założyć zapierający dech w piersiach kostium, ale Kopciuszek nie wie, w co się ubrać! Przygotowania idą pełną parą, zapraszamy do zabawy! Zacznij od gry w przebieranki Księżniczka na imprezie złoczyńcy dla dziewczyn i zobacz, jaki upiorny wygląd możesz stworzyć dla Kopciuszka, który przygotowuje się do wzięcia udziału w przerażającej imprezie innej niż Halloween!

Zła baśni i księżniczek… Zobaczymy, jak potoczy się ta współpraca. W tej grze online o księżniczkach Twoim zadaniem jest znalezienie najstraszniejszego kostiumu dla Kopciuszka. Księżniczka nie ma pojęcia, w co się ubrać na tę okazję, i polega na Twoim dobrym guście i pamięci. Decydując się jednak na jej imprezowy wygląd, przejrzyjmy wybrane stylizacje słynnych złoczyńców. W tej grze zebraliśmy je wszystkie! Cruella, Czarownica, Królowa Kier, Harley Quinn, Zła Królowa, Ursula, Czarownica i wielu innych. Przejrzyj wszystkie te wyjątkowe stylizacje złoczyńców, zatrzymaj się, gdy znajdziesz idealny kostium, i zapamiętaj wszystkie szczegóły. Następnie przejdź do następnej strony gry, przejrzyj wybór strojów zła Kopciuszka i wybierz części garderoby, akcesoria i odpowiednią fryzurę, aby stworzyć wygląd złoczyńcy Kopciuszka. Czy możesz uczynić ją najstraszniejszą ze wszystkich gości na przyjęciu?

Baw się ciemnymi kolorami, szalej z dodatkami i zamień księżniczkę Kopciuszek w prawdziwego złoczyńcę. Baw się dobrze, grając w ubierankę Princess At The Villain's Party dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy inne gry ze złoczyńcami, które powinieneś sprawdzić:

  1. Złoczyńcy po służbie
  2. Perfumy złoczyńcy Ellie
  3. Złoczyńcy inspirujący trendy w modzie