Księżniczka All White Night Party on Prinxy

Gra w Księżniczka All White Night Party na Prinxy

Historia gry o Księżniczka All White Night Party

Jedna ekskluzywna impreza i trzech gości VIP w jednym miejscu. Czy możesz pomóc dziewczynom zdecydować, w co się ubrać na przyjęcie, na którym jedyną zasadą dla gości jest noszenie białych strojów? Dołącz do nich i rozpocznij zabawę z grą Princess All White Night Party dla dziewczyn i olśnij je modą i wspaniałymi dodatkami!

Ta całkowicie biała impreza to efektowne wydarzenie, które odbywa się raz w roku. To jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez, a nasze fashionistki za nic w świecie nie chciałyby jej przegapić. W tym roku motywem przewodnim będzie biel. Wszyscy zaproszeni muszą być ubrani na biało, a wyróżnienie się w tłumie to dość trudne wyzwanie. Ale nie dla Jasmine, Moany i Mulan! Nadszedł czas, aby udowodnić wszystkim swoje wyczucie stylu. Pomożesz im?

Dołącz do dziewczyn na początku tej nowej gry w przebieranki dla księżniczek i zobacz, jaki śnieżnobiały strój możesz stworzyć dla tych najlepszych przyjaciółek, które szykują się na najbardziej ekskluzywną imprezę roku! W ich garderobie można znaleźć najbardziej spektakularne, całkowicie białe ubrania i akcesoria, jakie kiedykolwiek widziałeś, więc poczuj wyzwanie, aby połączyć je w oszałamiające stroje imprezowe. Są eleganckie sukienki imprezowe, sukienki midi z falbanami w stylu cyganerii, eleganckie sukienki sięgające podłogi, a także imponujący wybór uroczych topów, które można dopasować do szortów garniturowych, białych dżinsów lub modnych spódnic. Ubierz dziewczyny, a następnie zobacz, jak możesz wyposażyć wybrane ubrania.

Jeśli chodzi o akcesoria, opcje, które znajdziesz w ich szafach, dodadzą szyku ich strojom. Możesz wybierać spośród najpiękniejszych designerskich szpilek, oszałamiających sandałów, błyszczących tenisówek, dużej biżuterii i fajnych kopertówek. Te akcesoria są obowiązkowe, aby dziś ukraść reflektory. Nie zapomnij również doradzić im w sprawie fryzur na imprezę.

Baw się dobrze, zdobywając swoje ulubione księżniczki Disneya bezczelna i elegancka podczas grania w grę Princess All White Night Party dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie zakładki kategorii w tej grze Disneya online.

Podobne gry

Oto trzy inne Gry z księżniczkami, które powinieneś sprawdzić:

  1. Impreza w akademiku księżniczki
  2. Imprezowe dziewczyny księżniczek
  3. Impreza w college'u księżniczki i księcia