Gorączka księżniczek w Czarny Piątek on Prinxy

Gra w Gorączka księżniczek w Czarny Piątek na Prinxy

Historia gry o Gorączka księżniczek w Czarny Piątek

Do największej wyprzedaży w roku pozostało tylko kilka dni, a księżniczki Disneya szykują się do stylowego wejścia do centrów handlowych. Maraton zakupów rozpoczyna się dziś wieczorem sesją zakupów online, ale gdy tylko centra handlowe zostaną otwarte, przejdą też na zakupy offline! Zrobili wielkie plany na kolacji w Święto Dziękczynienia. Wszystko, co im pozostało, to zdecydować się na wygodne, szykowne stroje na zakupy. Przyjdź i pomóż im zdecydować, w co się ubrać, rozpoczynając przygodę z grą Princesses Black Friday Rush dla dziewczyn!

Czarny piątek to nieformalna nazwa piątku następującego po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. Dzień po Święcie Dziękczynienia jest uważany za początek sezonu świątecznych zakupów w Stanach Zjednoczonych i charakteryzuje się ogromnymi wyprzedażami, które zdarzają się tylko raz w roku. Ale w przeciwieństwie do Święta Dziękczynienia, które obchodzone jest głównie w Stanach Zjednoczonych, Czarny Piątek zdarza się prawie na całym świecie. Nawet w świecie fantasy, w którym żyją Elsa, Ariel i Roszpunka. Nasi fashionistki nie mogli przegapić okazji, by zaktualizować swoją sezonową garderobę o najnowsze trendy w modzie, zwłaszcza teraz, gdy wszystko jest przecenione. Przygotowują się do zakupów przez cały dzień i tutaj potrzebna jest Twoja pomoc. Zacznij od ubieranki Princesses Black Friday Rush dla dziewczyn i zobacz, jakie oszałamiające stylizacje możesz stworzyć dla naszych modnych dziewczyn!

Ponieważ dzień będzie bardzo długi, zalecamy zbudowanie ich codziennych strojów wokół butów. W tej grze o księżniczkach masz do dyspozycji wiele wygodnych, ale szykownych butów. W ich garderobie dostępne są białe sneakersy, mokasyny z ćwiekami, a nawet kolorowe oxfordy. Oczywiście u nas znajdziesz również imponujący wybór szpilek, jeśli czujesz się na tyle szalony, by polecać szpilki na zakupach. Kiedy już podejmiesz główną decyzję, wybierz spośród imponującej kolekcji fajnych strojów i designerskich akcesoriów swoje ulubione! Pośpiesz się! Rozpoczyna się zabawa w Czarny piątek!

Graj online w grę Princesses Black Friday Rush dla dziewczyn na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry Zakupy, które powinieneś sprawdzić:

  1. Zakupy w oknie Ellie
  2. Zakupy księżniczek
  3. Czarny piątek: mania zakupów