BFF Księżniczki Boże Narodzenie on Prinxy

Gra w BFF Księżniczki Boże Narodzenie na Prinxy

Historia gry o BFF Księżniczki Boże Narodzenie

Wesołych Świąt drogie dziewczyny! Z pewnością zgodzisz się, że Boże Narodzenie to najszczęśliwsze święto w roku! To magiczny czas, aby być otoczonym radością, rodziną i przyjaciółmi. W świątecznej grze BFFs Princesses dla dziewczyn znajdziesz trzy księżniczki Disneya, które bardzo kochają Boże Narodzenie. Zawsze zbierają się na ferie zimowe i świetnie się razem bawią, aw tym roku nie ma wyjątku. Czy pomożesz im przygotować się do stylowego świętowania Bożego Narodzenia?

Zacznij od tej świątecznej gry online dla dziewczyn i rozpocznij przygotowania do ferii zimowych od trudnego zadania dekoratorskiego. Mając tylko kilka dni do Wigilii, postanowili zapakować prezenty, które zamierzają wymienić między sobą, a tutaj możesz im pomóc. Czy Wy, Drogie Panie, jesteście gotowe zmierzyć się z tym pierwszym wyzwaniem, które dla Was przygotowali? W tej grze online o dekoracjach bożonarodzeniowych znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać prezentom świąteczny wygląd. Wybieraj spośród szerokiej gamy świątecznych papierów do pakowania i kokardek, które lubisz, i pięknie zapakuj wyjątkowy prezent dla każdej księżniczki. Po wykonaniu tego kreatywnego zadania możesz kontynuować i udowodnić swoje umiejętności projektanta mody!

Następnie musisz pomóc Ariel, Belle i Elsie wybrać świąteczny strój na nadchodzące przyjęcie bożonarodzeniowe! Kontynuuj grę online gra w ubieranki dla dziewczyn, przeglądaj ich królewskie szafy i pomóż każdej księżniczce znaleźć najlepszą sukienkę i dodatki na imprezę! Dla Belle możesz wybrać przepiękną niebieską sukienkę, która podkreśla jej doskonałe kształty, lub klasyczną czerwoną sukienkę z białym futerkiem wokół gorsetu. Dla Elsy możesz wybrać jej charakterystyczną niebieską sukienkę lub wyrwać ją ze strefy komfortu i zaskoczyć wszystkich zapierającym dech w piersiach wyglądem. Elegancka sukienka na jedno ramię ze złotymi detalami będzie zaskakującym wyborem, prawda? Nie zapomnij wyposażyć ostatniej sukni Elsy w stylową fryzurę i błyszczącą biżuterię. Na koniec zobacz, jaki fantazyjny strój na imprezę możesz przygotować dla księżniczki Ariel !

Baw się dobrze, grając w świąteczną grę BFFs Princesses dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy kolejne gry świąteczne, w które powinieneś zagrać:

  1. Mania świątecznych prezentów
  2. Księżniczki W Krainie Bożego Narodzenia
  3. Dwanaście dni świąt księżniczek