Święta Bożego Narodzenia Księżniczki Krainy Lodu on Prinxy

Gra w Święta Bożego Narodzenia Księżniczki Krainy Lodu na Prinxy

Historia gry o Święta Bożego Narodzenia Księżniczki Krainy Lodu

W tym roku zapraszamy do spędzenia ferii zimowych w Zamarzniętym Arendelle! Jakie to ekscytujące, dziewczyny? Elsa i Jack Frost, Anna i Kristoff przygotowują się do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Chcemy mieć pewność, że będzie to niezapomniane wydarzenie, pomożesz im w ostatnich przygotowaniach? Przyjdź i dołącz do swoich ulubionych księżniczek Disneya, aby rozpocząć zabawę z grą Frozen Princess Christmas Celebration dla dziewczyn i zobacz, jakie oszałamiające świąteczne stylizacje możesz stworzyć dla królewskich par!

Zacznijmy od makijażu tych sióstr. Tej zimy obie siostry, Elsa i Anna, lubią naturalny wygląd, więc wśród imponującej gamy pastelowych cieni do powiek i kolorów pomadek można znaleźć naturalne róże, które idealnie uzupełnią ich odświętny wygląd. Następnie przejdź do następnego etapu w tej grze online Frozen, która jest zabawną grą w ubieranki . W garderobie Anny i Elsy można znaleźć szeroki wybór świątecznych strojów. Są dzianinowe sukienki midi w płatki śniegu, są brzydkie świąteczne swetry, spodnie i cukierkowa biżuteria, którą można wykorzystać do uzupełnienia wybranych stylizacji. Następnie kontynuuj wybieranie pasujących strojów dla ich chłopaków. Elsa i Anna zadbały o to, aby Jack i Kristoff powitali ferie zimowe w dobrym stylu, dlatego kupiły dla nich wyjątkowe stroje o tematyce świątecznej. Sprawdź je wszystkie i zdecyduj, co będą nosić w tym roku!

Po wybraniu strojów możesz dołączyć do par królewskich podczas karnawału bożonarodzeniowego. Tutaj przygotowali zabawne zadanie dekoracyjne , które pokochasz. Razem z tymi słynnymi parami możesz udekorować bałwana i wspaniałą choinkę!

Wesołych Świąt i miłej zabawy, grając w grę Frozen Princess Christmas Celebration dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy kolejne gry świąteczne, w które powinieneś zagrać:

  1. Wakacyjne plany Ellie
  2. Ellie i Ben: idealne święta
  3. Magiczne święta z Elizą i Jackiem