Frozen Christmas: Ekstremalna metamorfoza domu on Prinxy

Gra w Frozen Christmas: Ekstremalna metamorfoza domu na Prinxy

Historia gry o Frozen Christmas: Ekstremalna metamorfoza domu

Po ostatnich jesiennych wakacjach królowa Elsa jest teraz gotowa do przekształcenia swojego domu w prawdziwą zimową krainę czarów! W tym roku udało jej się zdobyć jedne z najsłodszych ozdób bożonarodzeniowych, a teraz może zacząć urządzać je na ferie zimowe. Chcesz dołączyć do zabawy? W grze Frozen Christmas: Extreme House Makeover dla dziewczyn pomagasz Elsie przenieść kawałki Arendelle na to zamarznięte pustkowie, podczas gdy obie panie dekorują dom Elsy na Boże Narodzenie. Baw się dobrze!

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć dekorować na Boże Narodzenie, prawda, dziewczyny? W takim razie zabierzmy się do pracy, ale najpierw pomóż królowej Elsie wybrać jej wygodny zimowy strój. W zimowej garderobie Elsy znajdziesz wiele przytulnych swetrów, minispódniczek, dżinsów, a nawet kolorowych dzianinowych sukienek do wyboru. Ubierz ją w swój ulubiony strój zimowy, a następnie połącz swój wybór z puszystym szalikiem, rękawiczkami, a nawet uroczymi świątecznymi dodatkami do włosów. Nadal szukasz butów? Nie ma żadnych! Tej zimy Elsa jest zdecydowana nie pozwolić, by minął dzień bez wyjścia na łyżwy ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi! W tej grze w ubieranki online dla dziewczyn musisz połączyć codzienne stroje Elsy z modnymi łyżwami. Świetna robota, panie! Czy jesteś gotowy, aby następnym razem udowodnić swoje umiejętności projektanta?

Następnie weź płaszcz, aby było ci ciepło i dołącz do Elsy na świeżym powietrzu. Czas na świąteczną metamorfozę domu Elsy! Brzmi jak zabawa, co? Przygotowaliśmy już wszystko, czego potrzebujesz do tej zabawnej aktywności. Możesz zacząć się nimi bawić i wymyślić ekstremalną świąteczną metamorfozę domu Elsy. Przeglądaj zakładki kategorii dostępne po prawej stronie ekranu i wybieraj spośród szerokiej gamy ręcznie robionych wieńców świątecznych, kolorowych lampek, drzewek i innych dekoracji tematycznych, których chcesz użyć. Dobrze zrobiony! Czy masz ochotę na kolejne zadanie związane z dekoracją? Następnie udaj się na lodowe kółko i pomóż Elsie upiększyć to miejsce.

Przygotowania Elsy do nadchodzących ferii zimowych nie byłyby kompletne bez udekorowania choinki. Wróć do domu i razem wykonajcie to nowe zadanie projektanta na liście rzeczy do zrobienia Elsy. W tej grze o dekoracjach dla dziewczyn masz do dyspozycji wiele ozdób choinkowych i możesz użyć dosłownie wszystkiego, na co masz ochotę. Przejrzyj je wszystkie i wybierz spośród imponującej gamy błyszczących globusów, czerwonych i białych cukierków, domowej roboty pierników, kolorowych lampek, a nawet girland, które lubisz najbardziej. Nie zapomnij również wybrać ładnego stosu pięknie zapakowanych prezentów, które możesz umieścić pod choinką.

Na koniec wybierz świąteczny strój dla Olafa, wiernego przyjaciela Elsy. Funky bałwan z pewnością przydałby się nowy strój na ferie zimowe . Baw się dobrze grając w grę Frozen Christmas: Extreme House Makeover dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry świąteczne, które powinieneś sprawdzić:

  1. Mania świątecznych prezentów
  2. Jak Harley ukradł Boże Narodzenie
  3. Księżniczki W Krainie Bożego Narodzenia