Zauroczenie księżniczki Walentynki on Prinxy

Gra w Zauroczenie księżniczki Walentynki na Prinxy

Historia gry o Zauroczenie księżniczki Walentynki

Princess Valentine's Crush to darmowa gra dla dziewczyn, w której jedna z twoich ulubionych par Disneya przygotowuje się na romantyczną randkę w Walentynki? Chcesz zgadnąć, kim mogą być? Zacznij już teraz, aby się przekonać!

W tej wakacyjnej grze online możesz pomóc Elsie i Jackowi Frostowi przygotować się na idealną randkę walentynkową. Są tym bardzo podekscytowani i oboje chcą świetnie wyglądać. Więc dziewczyny macie wyzwanie, aby pomóc im się ubrać i wybrać najlepsze stroje na tę randkę. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie? Następnie przygotuj się na makijaż , który przygotowała dla Ciebie Królowa Elsa. Planuje zaimponować swojej walentynce naturalnym wyglądem, a my przygotowaliśmy imponujący wybór cieni do powiek w uroczych pastelach, naturalne warianty palety róży, a nawet osiem kolorów szminki do wyboru. Stwórz jej naturalny makijaż w swoich ulubionych kolorach, a następnie uzupełnij jej ostateczny wygląd parą nowych soczewek kontaktowych. Następnie kontynuuj grę w naszą grę w przebieranki Elsy.

W tej grze o księżniczkach możesz wybrać jedną z kilku czerwonych sukienek, które królowa Elsa ubierze w ten wyjątkowy dzień. Czerwień to kolor pasji i miłości, a także jeden z kolorów najczęściej używanych w Walentynki. Elsa jest zdeterminowana, by zaimponować swojemu chłopakowi, a tutaj możesz jej w tym pomóc. Przejrzyj jej wybór koronkowych sukienek i kobiecych kombinezonów, ubierz ją w swoje ulubione i wybierz tę, w której wygląda najlepiej. Następnie uzupełnij ją zabawną fryzurą, błyszczącą biżuterią i fajnymi okularami przeciwsłonecznymi. Następnie kontynuuj zadanie doradcy ds. mody i wybierz pasujący strój na Walentynki Elsy. Czy jesteś gotowy na więcej?

Ustaw ładny kącik fotograficzny i zrób zdjęcie, aby uwiecznić ich wyjątkowy wspólny dzień. Udekoruj go świątecznymi naklejkami i opublikuj w mediach społecznościowych. Baw się dobrze, grając w grę Princess Valentine's Crush dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie opcje w tej grze online dla dziewczyn.

Podobne gry

Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz też wypróbować inne gry walentynkowe od Prinxy.app:

  1. Moja Sekretna Walentynka
  2. Harley uczy się kochać
  3. Bajka kontra złoczyńca Walentynki