Popsy Surprise: Walentynkowy dowcip on Prinxy

Gra w Popsy Surprise: Walentynkowy dowcip na Prinxy

Historia gry o Popsy Surprise: Walentynkowy dowcip

Walentynki i po raz pierwszy w życiu nasza urocza lalka LOL nie jest z tego powodu zadowolona. Ma złamane serce i nie ma ochoty na słodycze. Jej chłopak niedawno zostawił ją dla jednego z jej przyjaciół, a ona nie może się doczekać, aby dać lekcję świeżo upieczonej parze. Będzie potrzebowała twojego wsparcia, aby poradzić sobie ze wszystkimi szczegółami okropnej kolacji w Walentynki, a ty możesz jej pomóc w grze Popsy Surprise: Walentynkowy żart dla dziewczyn. Czy jesteś gotowy do niej dołączyć?

W tej zupełnie nowej świątecznej grze dla dziewczyn możesz pomóc naszej makowej księżniczce zrujnować randkę jej byłego kochanka. Wierzymy, że spodoba ci się zajmowanie się wszystkimi szczegółami tego wyjątkowego walentynkowego dowcipu. Ale przede wszystkim musi założyć swój najlepszy strój i oszałamiający makijaż na tę okazję, i tutaj zaczyna się twoje pierwsze zadanie. Zostań osobistą makijażystką Popsy, grając w tę internetową grę w makijaż LOL Surprise na Prinxy.app i zaskocz ją odważnym makijażem. Wybierz cukierkowy odcień dla jej skóry, a następnie kontynuuj jej makijaż. Użyj pastelowych kolorów cieni do powiek, naturalnych odcieni różu i odważnej szminki, aby uzyskać oszałamiający makijaż.

Po zrobieniu jej makijażu możesz teraz przejść do następnego etapu w tej darmowej grze dla dziewczyn i kontynuować grę w przebieranki LOL Surprise. W jej walentynkowej garderobie znajdziesz najmodniejsze ubrania, jakie kiedykolwiek widziałaś. Oprócz ogniście czerwonych sukienek jest kilka skórzanych elementów w uroczych pastelach, szykownych gorsetach i zabójczych obcasach, których możesz użyć do uzupełnienia jej wyglądu. Wymieszaj i dopasuj elementy, które lubisz najbardziej, a następnie wybierz nową fryzurę dla niej. Zastanawiasz się, co będzie dalej?

A teraz wy, drogie panie, pomóżcie naszej makowej księżniczce przygotować zabawny żart walentynkowy dla jej byłego chłopaka i jego nowej dziewczyny. Zamierzają świętować swoje pierwsze walentynki w eleganckiej restauracji i na szczęście nasza dziewczyna położyła ręce na ich stole. Musicie wymyślić wszystkie szczegóły swojego żartu i zrujnować romantyczną kolację tego kochanka za pomocą kilku sztuczek. Uważaj, aby nie dać się złapać!

Baw się dobrze grając online w grę Popsy Surprise: Walentynkowy żart dla dziewczyn na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie opcje w tej grze online dla dziewczyn.

Podobne gry

Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz też wypróbować inne gry walentynkowe od Prinxy.app:

  1. Impreza miłosna księżniczki
  2. Harley uczy się kochać
  3. Walentynkowy sum księżniczki