Zakręcona wyprzedaż Marinette w czarny piątek on Prinxy

Gra w Zakręcona wyprzedaż Marinette w czarny piątek na Prinxy

Historia gry o Zakręcona wyprzedaż Marinette w czarny piątek

Czarny piątek już tu jest, a Marinette nie może się doczekać wizyty w centrum handlowym! Ma długą listę rzeczy, które planuje kupić na wyprzedażach w tym roku i przydałaby jej się twoja pomoc. W ubierance Marinette Freaky Black Friday Sale dla dziewczyn jesteś osobistą klientką Marinette i pomagasz jej wybrać wspaniałe stroje i akcesoria, które będzie mogła kupić z ogromnymi rabatami! Czy panie są gotowe na rozpoczęcie tegorocznego maratonu zakupów? W takim razie zacznij od tej zabawnej gry w ubieranki dla dziewczyn i zobacz, co możesz dla niej kupić!

Jak być może już wiesz, Czarny Piątek to coroczna impreza zakupowa, która rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych. Odbywa się zaraz po Święcie Dziękczynienia i świętuje rozpoczęcie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Czarny piątek zawsze wiąże się z ogromnymi rabatami, a jak każda fashionistka, która czeka z zakupami do upadłego, Marinette nie może się powstrzymać przed kupowaniem więcej, niż potrzebuje. Dlatego zapraszamy Cię do przyłączenia się do niej w centrum handlowym i doradzania jej, co kupić, a co pominąć. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć dziewczęcą sesję zakupową? W takim razie zacznij od tej gry w zakupy online dla dziewczyn i pomóż Marinette odnowić jej garderobę dzięki eleganckim przedmiotom kupionym po niskiej cenie.

Zacznij od sklepu z kosmetykami. Dziewczyna nigdy nie może mieć zbyt wielu kosmetyków, a zawsze potrzebna jest nowa szminka lub tusz do rzęs. Na szczęście ulubiony sklep z kosmetykami Marinette ma mnóstwo promocji w Czarny piątek, a ona może kupić wszystko, czego potrzebuje. Są cienie do powiek w pastelowych kolorach, wiele pomadek do wyboru, róże, eyelinery, a także kolorowe tusze do rzęs. Pomóż jej zdecydować, co kupić, jednocześnie zajmując się jej makijażem ! Kiedy skończysz udowadniać swoje umiejętności wizażysty, przejdź dalej i udowodnij swoje umiejętności doradcy ds. Mody. Idź do sklepu odzieżowego i kup najmodniejsze ubrania, jakie możesz tam znaleźć. Od eleganckich sukienek na imprezę po dziewczęce topy, luźne spódnice, dżinsy i szorty - możesz kupić wszystko, co chcesz. Po wybraniu nowego stroju możesz udać się do sklepu obuwniczego, gdzie możesz wybrać parę szpilek, które idealnie uzupełnią wybrany wcześniej strój. Kup ładną torebkę i trochę biżuterii.

Baw się dobrze, grając online w ubierankę Marinette Freaky Black Friday Sale dla dziewczyn na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy inne gry w Czarny piątek, które powinieneś sprawdzić:

  1. Zakupy księżniczek
  2. Gorączka księżniczek w Czarny Piątek
  3. Czarny piątek: mania zakupów