Ładny projekt ust dla Marinette on Prinxy

Gra w Ładny projekt ust dla Marinette na Prinxy

Historia gry o Ładny projekt ust dla Marinette

Dopracowany projekt ust to nowy trend w makijażu w mediach społecznościowych i wszyscy o tym mówią. Utalentowana Marinette zaczęła, a dziś pokaże wam kilka swoich ulubionych projektów. Przyjdź i odkryj je wszystkie w grze Cute Lip Design For Marinette dla dziewczyn!

Teraz nadszedł czas, aby uzbroić się w cierpliwość. Marinette przyniosła dziesięć unikalnych projektów ust i krok po kroku nauczy Cię, jak osiągnąć każdy z nich. W jej kolekcji kolorowych i odważnych projektów znajdziesz szeroką gamę pomysłów. Czy jesteś gotowy, aby zerknąć? Razem ze swoim ulubionym superbohaterem stworzysz słodkie usta w kolorze arbuza, usta w kolorach tęczy, dramatyczne usta w kolorze ciemnego fioletu i inne fajne projekty, które odkryjesz grając w tę grę online w makijaż dla dziewczyn. Czy jesteś gotowa, aby rozpocząć tworzenie swojego pierwszego wyrazistego projektu ust?

Następnie po prostu naciśnij przycisk odtwarzania i wybierz dowolną kartę z 10 dostępnych. Przygotowaliśmy zestaw do ust, wszystko, co musisz zrobić, to zacząć projektować swój niesamowicie kolorowy i zabawny projekt ust. Po prostu postępuj zgodnie ze wskazówkami Marinette dotyczącymi makijażu i nakładaj odcienie szminki na jej usta. W zależności od złożoności wybranego projektu ust, użyjesz mniej lub więcej kolorów. Zastosuj odcienie szminki, jak pokazano, a następnie zakończ swój projekt fajnymi kolczykami.

Kiedy skończysz z wybranym projektem, uchwyć swoje dzieło i opublikuj je w mediach społecznościowych Marinette. Następnie przejdź dalej i odkryj zupełnie nowy projekt. Baw się dobrze, grając w darmowe gry do makijażu online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby stworzyć wspaniałe zdobienia ust w tej zabawnej grze o makijażu dla dziewczyn.

Podobne gry

Oto trzy inne gry Biedronka, które powinieneś sprawdzić:

  1. Kropkowana Dziewczyna Z Powrotem Do Szkoły
  2. Kropkowana uczennica kontra superbohater
  3. Jesień Mody Biedronki W Paryżu