Czarny piątek: mania zakupów on Prinxy

Gra w Czarny piątek: mania zakupów na Prinxy

Historia gry o Czarny piątek: mania zakupów

O MÓJ BOŻE! Tak wiele sprzedaży! Czarny piątek wreszcie nadszedł! Idź na zakupy z tym łasuchem i przygotuj się na skorzystanie ze wszystkich zniżek! W grze Czarny piątek: Shopping Mania dla dziewczyn ty i Kendall Jenner idziecie do centrum handlowego w jednym celu: robić zakupy do upadłego! Mam nadzieję, że masz na sobie wygodne buty, sklep otwieramy o 3, 2, 1... I czas na zakupy!

Ale przede wszystkim! Kendall bardzo poważnie traktuje swoje zakupy, więc dbanie o to, jak najlepiej wygląda, jest obowiązkowe. Dołącz do naszej pięknej gwiazdy reality show i supermodelki w jej garderobie i pomóż jej znaleźć najlepszy strój na nadchodzące zakupy! Zaczekaj! Kendall zrezygnowała już z wielu rzeczy w swojej garderobie, więc na tym etapie gry nie będziesz mieć zbyt wielu opcji. Ale tutaj możesz udowodnić swoje umiejętności jako stylista, grając dalej w tę internetową grę w ubieranki Kendall Jenner dla dziewczyn! Przejrzyj jej garderobę i stwórz strój, wybierając ulubioną sukienkę, buty i biżuterię. Teraz jest gotowa na pierwsze zakupy w centrum handlowym. Jesteście ciekawi, co kupuje jako pierwsze?

Ubrania, buty, torebki, kosmetyki i wyrazista biżuteria, to znajdziesz na jej liście zakupów na Czarny Piątek. Ale ile jesteście w stanie zrobić w ciągu 1 minuty zakupów? To zależy od tego, jak szybko poruszają się twoje dziewczyny. Kendall ma już na swojej liście życzeń rzeczy, które chce. Jak dobry jesteś w dostrzeganiu ich w sklepie? Lista życzeń Kendalla jest dostępna na dole ekranu. Stukaj w strzałki na ekranie, poruszaj się po alejkach i kupuj pozycje z jej listy. Znajdź odpowiednie przedmioty i kup jak najwięcej przedmiotów, zanim skończy się czas. Pamiętaj jednak, że spamowanie losowymi kliknięciami odejmie 10 sekund od licznika czasu. Kiedy utkniesz, kliknij przycisk WSKAZÓWKA, a Kendall pomoże ci znaleźć brakujący przedmiot. Potem wróć do domu i każ jej przymierzyć nowe nabytki!

Oh! Nic nie zastąpi dobrego nastroju, jaki przynosi udane zakupy. Jest tak zadowolona z twoich umiejętności zakupowych, że zabierze cię do innego. Tym razem idziecie do sklepu AGD i kupujecie nowe rzeczy do rezydencji Kendalla w Calabasas. Przejrzyj wszystkie meble, dekoracje, gadżety, zasłony i tapety, wybierz te z wyprzedaży i sprawdź, czy możesz kupić wszystko z listy Kendall. Po dostarczeniu przedmiotów możesz pomóc jej udekorować w tej grze w dekorowanie online dla dziewczyn.

Jeśli wy, panie, byliście wystarczająco szybkie, aby odblokować wszystkie przedmioty w tej grze, rzucamy wam wyzwanie, aby ponownie udowodnić swoje umiejętności, tym razem w naszej zabawnej grze zakupowej o nazwie Zakupy online: Płaszcz zimowy . Ale jeśli na liście życzeń Kendalla pozostały jakieś przedmioty, pamiętaj, aby wrócić do tych dwóch mega sklepów i kupić brakujące przedmioty. Baw się dobrze grając w grę Black Friday: Shopping Mania dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry z gwiazdami, które powinieneś sprawdzić:

  1. Znani fashionistki
  2. Moda i zabawa gwiazd
  3. Test kolorów mody gwiazd