Kolejne gwiazdy supermodelek on Prinxy

Gra w Kolejne gwiazdy supermodelek na Prinxy

Historia gry o Kolejne gwiazdy supermodelek

Czy zastanawiałaś się kiedyś, co trzeba zrobić, aby odnieść sukces jako supermodelka? W Next Supermodel Stars dowiesz się, przez jakie cztery etapy musi przejść każda dziewczyna, która chce zostać sławną supermodelką . Dołącz do 4 BFF i krok po kroku pomagaj im budować karierę modelki ich marzeń, grając w tę grę online dla dziewczyn. Czy jesteś gotowy na zajęcia z modelingu?

Marząc o karierze modelki, należy wziąć pod uwagę cztery główne etapy. Omówimy je wszystkie, ale najpierw wybierz dziewczynę, której chcesz towarzyszyć w przygodzie prowadzącej do udanej kariery modelki. Następnie ćwicz razem z nią w tej zabawnej i wciągającej grze dla dziewczyn. Pierwsze wyzwanie modowe, które musisz ukończyć, to zabawne zakupy doświadczenie. Jako modelka zawsze musisz być ubrana zgodnie z najnowszymi trendami w modzie, a Twój codzienny wygląd nie może być zwyczajny. Więc chwyć swój koszyk i udaj się do centrum handlowego. Kupuj wszystko, co budzi radość i staraj się unikać brzydkich ubrań i akcesoriów. Gdy uzbierasz wystarczającą ilość stylowych sukienek, butów, kopertówek i biżuterii, wróć do studia i pomóż swojej supermodelce przygotować się do pierwszego wybiegu. Grając w tę zabawną grę w ubieranki dla dziewczyn, nie musisz przestrzegać żadnych konkretnych zasad dotyczących mody. Możesz puścić wodze fantazji i połączyć wszystkie swoje ulubione elementy garderoby i akcesoria w oszałamiający wygląd.

Świetne prace, drogie panie! Czy jesteś gotowa, aby odkryć drugi etap kariery supermodelki? To etap diety. Modelki muszą dbać o swoją sylwetkę i zawsze muszą zwracać uwagę na to, co jedzą. Zdrowa żywność i zajęcia na siłowni utrzymują te dziewczyny w dobrej formie. Następnie, w grze Next Supermodel Stars , dziewczyny mają za zadanie ukończyć wyzwanie pamięciowe. Odwróć jednocześnie dwie karty i zobacz, jak szybko dasz radę ukończyć wyzwanie zdrowej diety, ćwicząc przy tym pamięć. Po ukończeniu wszystkich wyzwań w grze logicznej dotyczącej zdrowej diety możesz przygotować zdrowy posiłek dla swojej supermodelki. Wybieraj spośród różnych świeżych sałatek, misek muesli, pysznych koktajli i kaw, które lubisz, i łącz je razem w płaskiej kanapce na lunch.

Następnie powinieneś nauczyć się radzić sobie z konkurencją. Niektóre dziewczyny potrafią być naprawdę wredne, kiedy czują, że ich praca jest zagrożona przez ciężko pracujących, kreatywnych kolegów i zaczynają źle się zachowywać. Naucz się kilku sztuczek i wskazówek i naucz swoich podstępnych rywali, psując im wygląd. Czy uda ci się ukończyć grę w obciąganie , nie dając się złapać fantazyjnej Olivii? Na koniec naucz się pozować jak supermodelka z wybiegu. Dzięki temu czterostopniowemu zestawowi jesteś teraz gotowy do rozpoczęcia własnej kariery modelki!

Baw się dobrze, grając w grę Next Supermodel Stars dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry dla supermodelek, które powinieneś sprawdzić:

  1. BFF celebrytów
  2. Znani fashionistki
  3. Lookbook mody supermodelek