Międzynarodowy Królewski Konkurs Piękności on Prinxy

Gra w Międzynarodowy Królewski Konkurs Piękności na Prinxy

Historia gry o Międzynarodowy Królewski Konkurs Piękności

W tegorocznym Międzynarodowym Konkursie Piękności biorą udział księżniczki z całego świata. Ostatnia bitwa modowa odbywa się dzisiaj, a czwórka finalistek potrzebuje Twojej pomocy, aby odpowiednio się do niej przygotować! Chcesz im pomóc? Zagraj w grę przebieranki dla dziewcząt w Międzynarodowym Królewskim Konkursie Piękności online na Prinxy.app i pomóż każdej księżniczce wybrać najwspanialszą suknię i cieszyć się niesamowitym pokazem talentów.

Celem dziewcząt jest stać się tak piękną, jak to tylko możliwe w ciągu zaledwie kilku godzin. Aby to zrobić, będą musiały wybrać się na zakupy w poszukiwaniu markowych sukienek, wyrazistej biżuterii i eleganckich butów. Ale najpierw poznajmy finalistki w tej grze online o księżniczkach dla dziewczyn. Mamy królową Elsę, która reprezentuje Norwegię, Kopciuszka z Francji, Moanę reprezentującą USA i piękną Jasmine z Iranu. Teraz, gdy już wiesz, kim są Twoi klienci, możesz rozpocząć zabawę i zobaczyć, jakie oszałamiające kreacje możesz dla nich stworzyć, przeglądając ich wykwintne szafy.

W tej ubierance online możesz wybierać spośród szerokiej gamy sukienek. Istnieją sukienki w kwiaty, które idealnie nadają się do pięknego wyglądu, a także eleganckie suknie wieczorowe nadające się do bardziej efektownych stylizacji. Przejrzyj je wszystkie i wybierz dla każdej dziewczyny tę, która najbardziej Ci się podoba. Po podjęciu głównej decyzji możesz uzupełnić ich wygląd eleganckimi fryzurami i odpowiednimi dodatkami. Wypróbuj różne style dla każdej dziewczyny i nie przestawaj, dopóki nie pomożesz księżniczkom osiągnąć ich celów.

Baw się dobrze grając online w grę International Royal Beauty Contest dla dziewczyn na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie opcje w tej grze online dla dziewczyn.

Podobne gry

Jeśli podoba ci się ta gra, możesz też wypróbować inne gry z księżniczkami autorstwa Prinxy.app:

  1. Pinupowe księżniczki
  2. Księżniczka Ojczyzna
  3. Mega Dressup-Season Best