Księżniczka Anti-Fashion: Kolorowe bloki on Prinxy

Gra w Księżniczka Anti-Fashion: Kolorowe bloki na Prinxy

Historia gry o Księżniczka Anti-Fashion: Kolorowe bloki

Jest tak wiele modowych zasad, które musisz znać, mieszając i dopasowując swoje codzienne stroje. Pomarańczowy i czerwony nie pasują do siebie, ani czerwony i różowy, ale kto ustala te zasady? Księżniczka Jasmine postanowiła wyrwać się z codzienności, więc reżyseruje własny rewolucyjny program o nazwie Princess Anti-Fashion! Tutaj wspiera inne księżniczki w krainie fantazji i pomaga im wyróżnić się w oszałamiających strojach wykonanych z tak zwanych kolorów blokujących, które w rzeczywistości są kolorami, które nie pasują do siebie. Jesteś ciekawa, które księżniczki wspierają ją w tej modowej rewolucji online? Zagraj w przebierankę Princess Anti-Fashion: Color Blocks na Prinxy.app, aby się przekonać!

Ale najpierw zobaczmy, co mówią eksperci od mody. Księżniczka Kopciuszek jest tutaj, aby wyjaśnić, czym są bloki kolorów i dlaczego nie powinniśmy ich łączyć. Tak więc, według Kopciuszka, blokowanie kolorów jest uważane za poszukiwanie kolorów, które są przeciwieństwami na kole kolorów i łączenie ich razem, aby stworzyć interesujące i uzupełniające się kombinacje kolorów. Noszenie bloków kolorów jest odważne, odważne i niezbyt kobiece, uważa Kopciuszek. Z drugiej strony księżniczka Jasmine jest tutaj, aby złamać zasady i pokazać wszystkim, że przeciwstawne kolory mogą świetnie ze sobą wyglądać i że przy odrobinie dbałości o szczegóły nawet członkowie rodziny królewskiej mogą wyglądać oszałamiająco w odważnych kolorach. Zacznij od tej darmowej gry o modzie dla dziewczyn i pomóż Jasmine i jej przyjaciołom stworzyć zabawne kombinacje.

W tej grze o księżniczkach łączysz siły z modową buntowniczką Jasmine i jej najlepszymi przyjaciółkami, Elsą i Moaną, i razem tworzycie zapierające dech w piersiach kombinacje blokujących kolorów i udowadniacie, że razem mogą wyglądać świeżo i stylowo. Najpierw Jasmine nauczy cię, jak mieszać i dopasowywać blokujące kolory w wyrazistych strojach, a potem możesz też ubrać Elsę i Moanę, jak chcesz. Gotowy, aby udowodnić swoje umiejętności stylisty?

Baw się dobrze, grając w ubierankę Princess Anti-Fashion: Color Blocks dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy kolejne gry o modzie, w które powinieneś zagrać:

  1. Koło Strojów
  2. Policja mody Ellie
  3. Co bym założyła, gdybym była...