Kolekcja Zimowych Sukni Balowych Księżniczek on Prinxy

Gra w Kolekcja Zimowych Sukni Balowych Księżniczek na Prinxy

Historia gry o Kolekcja Zimowych Sukni Balowych Księżniczek

Sezon zimowy dobiega końca, ale nie wcześniej niż dobrze go świętujemy! Zimowa pora roku była dla nas w tym roku dość łagodna i aby uczcić jej dobroć, nasze dziewczyny z Disneya są odpowiedzialne za organizację zimowego balu. Dziewczyny są zaproszone do pomocy im, mam nadzieję, że jesteście gotowe na modowe wyzwanie, które dla was przygotowali! W grze Princesses Winter Ball Gowns Collection wcielasz się w rolę słynnego doradcy ds. mody i zostałaś wezwana, aby pomóc naszym dziewczynom zdecydować, w co się ubrać na dzisiejszy wieczór. Jako królewskie fashionistki muszą wyglądać efektownie i oszałamiająco! Czy jesteś gotowy, aby pomóc im zrobić dobre wrażenie?

W takim razie zacznij od tej darmowej gry w ubieranki dla dziewczyn i zacznij udowadniać swoje królewskie umiejętności stylistki, pomagając naszym księżniczkom ubrać się na to wspaniałe zimowe wydarzenie! W tej grze o modzie online masz do wyboru dwa style. Istnieje styl high fashion z wykwintnymi sukniami od projektantów w odważnych kolorach i delikatnym haftem, a także styl klasyczny z oszałamiającymi sukienkami typu princessa. Przejrzyj szeroki wybór eleganckich sukni, poproś dziewczyny, aby przymierzyły Twoje ulubione i wybierz najlepsze.

Nasi gospodarze balu czekali na tak efektowne wydarzenie od dłuższego czasu, a teraz, gdy mają szansę ponownie założyć swoje zapierające dech w piersiach suknie, chcą mieć pewność, że wybiorą te właściwe. A może zaczniemy tę grę w ubieranie księżniczek od stylizacji królowej Elsy ? Tym razem zrezygnuje ze swojego charakterystycznego koloru i wybierze odważny kolor dla swojej eleganckiej sukni. Istnieją fioletowe opcje jej sukni wieczorowych, są też zimne szarości, a nawet sukienki w słodkim różu. Ubierz ją w tę, która najbardziej Ci się podoba, zanim wybierzesz zwycięską, aby zobaczyć, jak wyglądają na Twojej ulubionej księżniczce. Uzupełnij plażową sukienkę wysokimi obcasami, błyszczącą biżuterią, designerskimi kopertówkami i eleganckimi fryzurami.

Następną osobą, która odkryje Twoje niesamowite umiejętności stylizacji, jest księżniczka Roszpunka . Jej garderobę wypełniają eleganckie suknie wieczorowe pięknie zdobione wyrafinowanymi haftami i błyszczącymi klejnotami, więc upewnij się, że przymierzy kilka, zanim zdecyduje. Po podjęciu głównej decyzji możesz ułożyć jej włosy w eleganckie upięcie i nie zapomnij również uzupełnić jej wyglądu błyszczącą biżuterią.

Baw się dobrze, grając w ubieranki Princesses Winter Ball Gowns Collection dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie opcje w tej grze online dla dziewczyn

Podobne gry

Oto trzy kolejne Igrzyska Zimowe powinieneś sprawdzić:

  1. Księżniczki Zimowych Wróżek
  2. Zimowa moda inspirowana Elizą
  3. Bal powitalny księżniczek