Historia gry o Maski księżniczki

Ponieważ koronawirus rozprzestrzenia się szybciej, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić, noszenie maski stało się obowiązkowe na całym świecie. Księżniczki Elsa, Tiana i Moana chętnie przyjęły nowe zasady, więc postanowiły zaprojektować własne maseczki z tkaniny. W ten sposób mogą uzupełnić swoje modne stroje najfajniejszymi maskami z tkaniny. Pomożesz im zrobić modny dodatek? W takim razie uruchom tę zupełnie nową grę dekoracyjną dla dziewczyn o nazwie Princess Design Masks i zobacz, jakie wspaniałe maseczki z tkaniny możesz dla nich stworzyć!

Elsa, Tiana i Moana są znane ze swoich niesamowitych codziennych strojów, a teraz, gdy maski na twarz stały się obowiązkowe, muszą wykazać się kreatywnością i znaleźć idealne maski do swoich codziennych strojów. Wykonane na zamówienie maseczki z tkaniny są teraz niezbędnym dodatkiem każdej modnej fashionistki, a wy mali projektanci mody możecie pomóc swoim ulubionym księżniczkom Disneya w zaprojektowaniu ich własnych. Wszystko, co musisz zrobić, to zagrać w tę grę online z księżniczkami na Prinxy.app! Czy jesteś gotowy, aby nauczyć się samodzielnie tworzyć stylowe maseczki z tkaniny?

W takim razie zacznij od tej zabawnej gry w dekorowanie dla dziewczyn, sprawdź dostępne opcje i krok po kroku stwórz modną maseczkę na twarz dla każdej księżniczki. Wybierz kolor i wzór dla każdej maski, dodaj mnóstwo zabawnych naklejek, dżetów i innych elementów, które uznasz za odpowiednie, aby zamienić zwykłą maseczkę w modny dodatek. Noszenie kolorowych lub błyszczących maseczek na twarz w tym trudnym czasie pomaga naszym dziewczynom poprawić humor, więc może sami zastosujemy porady i sztuczki tych dziewczyn?

Kiedy skończysz zajmować się swoją pracą jako projektantka mody, możesz wybrać ładny strój do każdej stworzonej przez siebie maski, kontynuując grę w tę darmową grę w przebieranki online na Prinxy.app! Uzupełnij wybrane stroje błyszczącą biżuterią i oczywiście nowymi fryzurami. Nie zapomnij też doradzić naszym dziewczynom ich makijażu. Z maską lub bez, prawdziwa księżniczka zawsze powinna wyglądać szykownie.

Baw się dobrze grając w tę zabawną grę DIY o nazwie Princess Design Masks online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy inne gry Pandemic, które powinieneś sprawdzić:

  1. Zrób maskę
  2. Złoczyńcy przeciwko rasizmowi
  3. Zachowaj bezpieczeństwo i zdrowie z Ellie