Magiczne świąteczne majsterkowanie księżniczki on Prinxy

Gra w Magiczne świąteczne majsterkowanie księżniczki na Prinxy

Historia gry o Magiczne świąteczne majsterkowanie księżniczki

Święta zbliżają się bardzo szybko, a jeśli nadal potrzebujesz prezentów, aby zaskoczyć ukochaną rodzinę i przyjaciół w tym okresie świątecznym, przyjrzyj się bliżej świątecznej grze Princess Magic dla dziewczyn. Ręcznie robione prezenty są bardzo cenione w tym roku, a przy odpowiednich wskazówkach z pewnością możesz wymyślić wspaniałe prezenty. Czy jesteś gotowy, aby zacząć je tworzyć?

Przyjdź i dołącz do naszej uroczej księżniczki w tej zabawnej świątecznej grze dla dziewczyn o nazwie Princess Magic Christmas DIY i jeden po drugim odkryj wszystkie jej unikalne pomysły, które możesz zamienić w wyraziste prezenty. Pierwszą rzeczą, którą dziś wykonasz, będzie lampka bożonarodzeniowa. Wymieszaj mąkę kukurydzianą i piankę do golenia, aby zrobić sztuczny śnieg, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami naszej dziewczynki, aby zrobić lampę w słoiku. Kiedy skończysz, wybierz świąteczną nakładkę, a Twoja specjalna lampa będzie gotowa do oświetlenia Twojego ulubionego pokoju w domu. Świetna robota, panie! Czy jesteś gotowy na słodkie zadanie, które przygotowaliśmy?

Święta Bożego Narodzenia nie byłyby kompletne bez porcji świeżo upieczonych ciasteczek, więc w następnej kolejności robimy pyszne pierniki. Następny gra o gotowaniu jest inspirowana niemieckim przepisem i jest z pewnością najlepszym przepisem, jaki możesz wypróbować. Te piernikowe ciasteczka są wilgotne, po prostu pyszne i stanowią najlepsze świąteczne smakołyki. Upiecz ciasteczka w kształcie drzewek w piekarniku, udekoruj je zielonym i białym lukrem i nie zapomnij zakończyć sesji dekorowania ciasteczek kolorową posypką.

A na koniec nasza księżniczka nauczy Cię, jak dać starym rzeczom nowe życie. Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że możesz użyć starych starych skarpet do zrobienia wypchanych zabawek? Dzisiaj robimy świątecznego krasnala, ale możesz zrobić o wiele więcej! Po prostu sklej części razem i uzupełnij swoje dzieło dużą brodą i wysokim kapeluszem. Otóż to! Masz trzy wyjątkowe prezenty, które z pewnością zrobią dobre wrażenie.

Baw się dobrze, grając online w grę Princess Magic Christmas DIY dla dziewczyn na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy kolejne gry świąteczne, w które powinieneś zagrać:

  1. Księżniczki W Krainie Bożego Narodzenia
  2. Ellie wraca do domu na święta
  3. Świąteczna gra Kolorowanka z piernika