Fabryka śluzu księżniczki on Prinxy

Gra w Fabryka śluzu księżniczki na Prinxy

Historia gry o Fabryka śluzu księżniczki

Królowa Elsa wpadła na szalony pomysł otwarcia fabryki śluzu. Spędziła tygodnie na szukaniu odpowiedniej mieszanki składników, a teraz, gdy testy przyniosły wyczekiwany produkt, nie może się doczekać, aby zrobić go w ogromnych ilościach i zaskoczyć wszystkie dzieci w Arendelle kolorową butelką domowego śluzu . Chcesz jej pomóc? W takim razie przyjdź i dołącz do niej, aby zacząć z grą Princess Slime Factory dla dziewczyn i przekonaj się, jak łatwo jest przygotować kolorowego slime w domu!

Czy dziewczyny są gotowe, aby dowiedzieć się, jakie są potrzebne składniki? Następnie dotknij przycisku Start i dołącz do Królowej Elsy w tej grze online dla dziewczyn. Gdy znajdziesz się w kuchni Elsy, możesz zdecydować, który szlam chcesz zrobić jako pierwszy. Elsa ma już trzy różne przepisy i możesz spróbować zrobić każdy z nich. Teraz upewnijmy się, że masz do dyspozycji wszystkie składniki. Aby zrobić śluz w domu, potrzebujesz mydła w płynie, szamponu, pasty do zębów, pianki do golenia, sody oczyszczonej, kleju, barwnika spożywczego, a nawet brokatu. W zależności od tego, który przepis na slime wybierzesz, będziesz potrzebować tylko niektórych składników spośród wszystkich wymienionych powyżej. Ale nie martw się, królowa Elsa jest tutaj, aby poprowadzić cię krok po kroku i powie ci, których użyć i ile zmieszać. Upewnij się, że ściśle przestrzegasz jej instrukcji, a w mgnieniu oka uzyskasz idealny szlam!

Gdy pierwsza partia kolorowych szlamów jest gotowa do dostarczenia, masz teraz wyzwanie zaprojektowania dla niej stylowego opakowania. Włóż szlam do przezroczystej butelki, a następnie pochwal się swoimi umiejętnościami projektanta, kontynuując grę w tę zabawną grę dekoracyjną na Prinxy.app. Najpierw zdecyduj o korku. Istnieje wiele opcji zatyczek do wyboru i możesz wybrać zatyczkę z korka, zatyczkę szklaną, a nawet zatyczkę kryształową. Następnie upiększ opakowanie kolorowymi etykietami, efektownymi naklejkami, a nawet kokardkami. Spraw, by wyglądał na premium!

Baw się dobrze, grając w grę Princess Slime Factory dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy inne gry typu „zrób to sam”, które powinieneś sprawdzić:

  1. Zrób maskę
  2. Czekoladowy prezent DIY
  3. Przygody Miruny: Szlamowa Galaktyka