Historia gry o Brzydki sweter księżniczek

Zostało tylko kilka dni do ferii zimowych, ogłoszono najfajniejsze imprezy, na których te księżniczki Disneya planują wziąć udział we wszystkich. Szczególnie, że w tym roku księżniczka Jasmine po raz pierwszy będzie obchodzić Boże Narodzenie i chcą, żeby odkryła je wszystkie! Jej najlepsi przyjaciele chcą, żeby w pełni przeżyła święta Bożego Narodzenia, i do tego będą potrzebować twojej pomocy. Przyjdź i dołącz do dziewczyn, aby rozpocząć zabawę z Księżniczkami Ugly Sweater Fun i pomóż trzem BFF mieć najlepsze Święta Bożego Narodzenia!

Jak już wiecie, przygotowania do tego magicznego zimowego święta rozpoczynają się na początku grudnia, a kończą w Wigilię Bożego Narodzenia. A jaka jest pierwsza rzecz, którą wszyscy robimy? Oczywiście dekorujemy dom i choinkę na święta! W ten sposób Anna i Ariel wprowadzą księżniczkę Jasmine w to piękne święto! Dołącz do trzech najlepszych przyjaciółek w tej grze online dla dziewczyn w dekorowaniu i pomóż im upiększyć ich salon na Święta Bożego Narodzenia. Udekoruj kominek pończochami, świecami, girlandami, zimowymi kwiatami i kolorowymi lampkami. Następnie wybierz wspaniałe ozdoby na choinkę.

Gdy już uporasz się z tym zadaniem projektanta wnętrz, możesz pomóc dziewczynom przygotować się na coroczną Imprezę Brzydkich Sweterów! To Twoja szansa, aby wykazać się umiejętnościami doradcy ds. mody w tej grze online o księżniczkach dla dziewczyn. Impreza w brzydkim swetrze to głupia i zabawna tradycja, którą Anna i Ariel zorganizowały, aby zabawiać swoich przyjaciół. To idealna tradycja dla każdego, kto wręcza, otrzymuje i nosi brzydkie świąteczne swetry. Im brzydszy tym lepszy! Pomóż tym wspaniałym księżniczkom dokonać rzeczy prawie niemożliwej i sprawić, by ich brzydkie świąteczne swetry wyglądały stylowo. Ale nie bój się wyglądać trochę szalenie, jestem prawie pewien, że Anna, Ariel i Jasmine nie będą miały nic przeciwko. Nie zapomnij wybrać, który sweter jest brzydki, który brzydszy, a który najbrzydszy!

Baw się dobrze, grając w ubierankę Princesses Ugly Sweater Fun dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry świąteczne powinieneś zagrać dalej:

  1. BFF ferie zimowe
  2. Zimowe trendy w modzie sióstr
  3. Frozen Christmas: Ekstremalna metamorfoza domu