Bloom Fantasy kontra rzeczywistość on Prinxy

Gra w Bloom Fantasy kontra rzeczywistość na Prinxy

Historia gry o Bloom Fantasy kontra rzeczywistość

Dołącz do jednej ze swoich ulubionych wróżek Klubu Winx w tej ubierance online dla dziewczyn o nazwie Bloom Fantasy Vs Reality i zobacz, jaki oszałamiający wygląd możesz stworzyć dla tej wspaniałej rudowłosej wróżki. Ta gra rysunkowa przedstawia Bloom w nowy i realistyczny sposób, a druga część gry koncentruje się na bohaterce słynnego serialu telewizyjnego na platformie Netflix. Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do zabawy?

Rozpoczynasz zabawę z klasyczną wróżką Bloom z bajek Klubu Winx. W tej pierwszej sesji przebieranek dołączysz do wspaniałej uskrzydlonej wróżki ze szkoły magii Alfea i pomożesz jej wybrać strój na nowy dzień. Powinieneś zacząć od nałożenia jej makijażu, potem pomóc jej znaleźć nową fryzurę, a następnie możesz ją ubrać. W fantastycznej garderobie Bloom znajdziesz jedne z najbardziej kolorowych sukienek wróżek, jakie kiedykolwiek widziałaś. Dostępne są urocze marszczone sukienki w mieszance uroczych pastelowych kolorów, są długie suknie balowe zamiatające podłogę, są głaskanie posypane blichtrem, oszałamiające obcasy i imponujący wybór biżuterii w cukierkowych kolorach do wyboru. Mieszaj i dopasowuj je, jak chcesz, i wymyśl kolorowy strój dla naszej wspaniałej wróżki. Następnie uzupełnij jej bajkowy wygląd parą kolorowych przezroczystych skrzydeł. A teraz, czy jesteś gotowy, aby odkryć naszą bohaterkę z serialu telewizyjnego?

Na następnej stronie gry znajdziesz nastolatkę Bloom, która próbuje przystosować się do życia w Innym Świecie. Tutaj musi nauczyć się kontrolować swoje magiczne moce, a o rany, to jest dla niej bardzo trudne. Jako normalna nastolatka Bloom ma super szykowną garderobę, w której rządzi wszystko, co jest modne w sklepach. Ma do wyboru wiele bluzek z golfem, bluzy z kapturem, dżinsy, legginsy też! Ale jeśli chcesz bardziej kobiecego wyglądu dla naszej dziewczyny, połącz i dopasuj sukienkę w kwiaty z elegancką skórzaną kurtką lub dzianinowym kardiganem oversize. Nie zapomnij zrobić jej makijażu . Przed uzyskaniem szansy obejrzenia swoich kreacji musisz ukończyć etap makijażu. Czy dasz sobie z tym radę?

Baw się dobrze grając w przebieranki Bloom Fantasy Vs Reality dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz także wypróbować inne Gry Wróżki autorstwa Prinxy.app:

  1. Bajkowe Księżniczki
  2. Styl życia wróżki zębuszki
  3. Magiczna przemiana wróżki