Blog modowy o przeróbkach księżniczek on Prinxy

Gra w Blog modowy o przeróbkach księżniczek na Prinxy

Historia gry o Blog modowy o przeróbkach księżniczek

The Frozen Sisters prowadzą jeden z najpopularniejszych blogów modowych, jakie kiedykolwiek istniały. Wszystkie księżniczki żyjące w świecie fantasy nadążają za najnowszymi postami modowymi iw tej chwili przygotowują się do zajęcia się najnowszym artykułem. Jak zawsze chcą zaimponować swoim wyglądem, więc poprosili cię, abyś dołączył do nich za kamerami i pomógł im stworzyć śmiałe stylizacje. W grze Princess Makeover Fashion Blog pomagasz swoim ulubionym księżniczkom Disneya przygotować wszystkie szczegóły do następnej sesji zdjęciowej. Czy dziewczyny są gotowe, aby zacząć grać w tę darmową grę w metamorfozę dla dziewczyn, w którą można grać online na Prinxy.app?

Elsa i Anna chcą dziś zaskoczyć swoich czytelników fantazyjnym wyglądem, a ich pomysł z pewnością będzie wyzwaniem dla twoich umiejętności makijażu. Czy jesteś gotowy, aby udowodnić swoje umiejętności malarskie, zakrywając ich twarze zapierającymi dech w piersiach, wyszukanymi projektami twarzy? W takim razie dołącz do nich i zacznij korzystać z tej bezpłatnej gry w makijaż i sprawdź wszystkie dostępne opcje projektowania twarzy. Imponujący wybór wzorów twarzy w tej grze jest wyjątkowy, kolorowy i super słodki. Oprócz skrzydeł motyla można również znaleźć projekty słodkich młodych, a nawet projekty malowania twarzy superbohaterów. Na szczęście z każdej kategorii możesz wybrać swój ulubiony projekt dla każdej księżniczki. Następnie uzupełnij projekty ich twarzy odważną szminką i nowymi fryzurami.

Następnie mogli skorzystać z Twojej fachowej porady przy wyborze zwycięskich strojów. W ich królewskiej garderobie można znaleźć zarówno eleganckie sukienki, jak i młodzieżowe dwuczęściowe kreacje. Grając w tę grę w ubieranki online dla dziewczyn, dwie księżniczki mogą wypróbować kilka stylizacji, zanim wybiorą ostateczny strój. Uzupełnij zwycięskie stroje błyszczącą biżuterią i nie zapomnij zrobić zdjęcia swojej kreacji.

Baw się dobrze grając w grę Princess Makeover Fashion Blog dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry z księżniczkami powinieneś zagrać dalej:

  1. Dyskotekowa gorączka sióstr
  2. Zimowa ucieczka sióstr
  3. Tropikalne wakacje Annie i Elizy