Wiosenny zielony ślub Tiany on Prinxy

Gra w Wiosenny zielony ślub Tiany na Prinxy

Historia gry o Wiosenny zielony ślub Tiany

Księżniczka Tiana zawsze chciała wziąć ślub w zielony wiosenny dzień, a dziś jej marzenie z dzieciństwa ma się spełnić! Jej książę urządza jej ślub marzeń, a ona nie może się doczekać, kiedy stanie przed ołtarzem dla niego. Jej BFF, Ariel i Elsa, są jej druhnami, a ty, panie, również zapraszamy do przyłączenia się do zabawy. Czy pomożesz księżniczce Tianie wyglądać jak panna młoda w tej bezpłatnej grze w ubieranki dla dziewczyn o nazwie Tiana's Spring Green Wedding ?

Jak zapewne już wiesz, ulubionym kolorem Tiany jest wiosenna zieleń, dlatego ona i Naveen wybrali go jako swój ślubny kolor. Ustalili już wszystkie szczegóły dnia ślubu, a ty musisz tylko ubrać pannę młodą i jej druhny. Czy jesteś gotowy, aby to rozpocząć? Pierwszą osobą, która odkryje twoje umiejętności doradcy ds. mody, jest księżniczka Ariel ! Przejrzyj całą kolekcję eleganckich sukienek i wybierz swoją ulubioną, w którą ją ubierzesz. Może być długa lub krótka, z nadrukiem lub w ładnym pastelowym kolorze. Ubierz Ariel w te, które najbardziej Ci się podobają, wybierz swoje ulubione, a następnie uzupełnij je designerskimi obcasami, elegancką kopertówką i biżuterią. Dla Elsy wybierz zieloną sukienkę bez ramiączek i fantazyjny fascynator, aby uzyskać pełny wygląd.

Następnie nadszedł czas, aby ubrać naszą rumieniącą się pannę młodą. W tym   w grze o księżniczkach dla dziewczyn, jej długie brązowe włosy są już ułożone w swobodny kok, dzięki czemu możesz skupić się na sukni ślubnej. Wybór sukien ślubnych dostępnych w tej grze ślubnej jest imponujący. Wśród wszystkich białych sukienek można znaleźć urocze zielone sukienki, które nawiązują do motywu wybranego na ślub Tiany. Który wybierzesz? Wybraną suknię ślubną uzupełnij delikatnym welonem, zielonym bukietem i błyszczącą biżuterią.

Baw się dobrze grając w grę Tiana's Spring Green Wedding dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz też wypróbować inne gry ślubne od Prinxy.app:

  1. Transformacja ślubu księżniczki
  2. Teraz i wtedy: Ślub księżniczki
  3. Teraz i wtedy: Dzień ślubu Ellie