Środa Miękki makijaż dziewczyny on Prinxy

Gra w Środa Miękki makijaż dziewczyny na Prinxy

Historia gry o Środa Miękki makijaż dziewczyny

Odkryj świeże połączenie gotyckiego uroku i delikatnej dziewczęcej estetyki w nowej grze o makijażu , Wednesday Soft Girl Makeup . Zmień kultowy wygląd Wednesday Addams poprzez sekwencję transformacyjnych etapów makijażu, nadając tej kultowej postaci modną estetykę, jednocześnie poruszając się po cienkiej linii ekscentryczności.

Wednesday Soft Girl Makeup to nie tylko gra, ale modny eksperyment polegający na zmianie charakteru z ciemnego na jasny. Ta gra pozwala ci swobodnie wyrażać siebie, testować granice swojej wyobraźni i na nowo zdefiniować typową gotycką estetykę z kipiącą, miękką dziewczęcą atmosferą. Zostań jej stylistką i przekształć Wednesday Addams w wirusową internetową sensację, zupełnie jak miękkie dziewczyny!

Gra jest podzielona na trzy unikalne części, z których każda zaprasza panie do stworzenia tematycznego makijażu na środę, odkrywając niezliczone cienie do powiek, tusze do rzęs, szminki, róże i akcesoria. W pierwszym wydaniu różowy róż i błyszczące usta są na porządku dziennym! Twórz niekończące się makijaże, od zroszonych, zarumienionych policzków po błyszczące, błyszczące usta. Postaw na słodki spokój z dodatkiem różu w kolorze baby pink, perłowego różu z połyskiem i delikatnymi perłowymi dodatkami, które dodają delikatnego, niewinnego uroku. Odkryj elegancki róż z różowym rumieńcem i przezroczystym, brokatowym błyszczykiem, który nadaje wyrazistości srebrnym, gotyckim dodatkom dla zabawy. Lub zapuść się w krainę płatkowego blasku, z jasnobrązowym różem i błyszczykiem w kształcie waty cukrowej, w połączeniu z delikatnymi kwiatowymi dodatkami, aby uzyskać nieoczekiwaną zabawę.

Część druga dotyczy wspaniałej gry cieni do powiek, kamieni i brokatowych brwi. Ożyw swoją kreatywność dzięki mystique mirage, entuzjastycznej mieszance duo-chromowych cieni do powiek, w połączeniu z akcentami z kryształu górskiego i brokatowymi brwiami mieniącymi się jak gwiezdny pył na nocnym niebie. Jeśli chodzi o odważne podejście, oferujemy makijaż księżycowy, podkreślający holograficzny cień do powiek, brwi ze srebrnym brokatem i perłowe dodatki. Alternatywnie wybierz brokat galaktyki, oferujący wielokolorowe, nasycone brokatem cienie do powiek, kryształowe brwi i niebiańskie, duże akcesoria.

Trzecia i ostatnia część jest pełna piegów i plam na nosie, co nadaje jej delikatny dziewczęcy klimat! Muśnięty słońcem blask dodaje uroku złotym piegom, sztucznej naszywce na nosie i złotemu makijażowi. Na przekrojach marzycielski zmierzch podkreśla różowe piegi w połączeniu z fioletowym cieniem do powiek i pasującym odcieniem ust. Ogarnij świeżą osobowość bajkową fantazją, używając pastelowych piegów, fioletowych naszywek na nosie i magicznych akcesoriów inspirowanych Candyland.

Pamiętaj, że w świecie Wednesday Soft Girl Makeup jedynymi granicami są te, które sama sobie wyznaczasz! Oderwij się od znanego, odważ się wkroczyć w nowe, ekscytujące możliwości i pomaluj swoje płótno – Wednesday Addams – w odcieniach swojej wyobraźni. Zanurz się i baw się dobrze dzięki temu modnemu, rewolucyjnemu podejściu do klasycznej postaci!

Baw się dobrze grając w grę Wednesday Soft Girl Makeup dla dziewcząt online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie opcje w tej grze online dla dziewcząt.

Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz także wypróbować inne środowe gry Addams autorstwa Prinxy.app:

  1. Środa Mroczna Akademia
  2. Środa Lekka Akademia
  3. Popkulturowy Halloweenowy makijaż na Halloween