Środowa Mroczna Akademia on Prinxy

Gra w Środowa Mroczna Akademia na Prinxy

Historia gry o Środowa Mroczna Akademia

Witamy w Wednesday Dark Academia , najlepszej grze dla modnych dziewczyn na całym świecie! W tej zupełnie nowej grze dla dziewczyn podążasz za Wednesday Adams w jej drodze do szkoły i poza nią, odtwarzając jej niepowtarzalny styl. Przygotuj się na przeniesienie środowego stylu na wyższy poziom, grając online w ubierankę Wednesday Dark Academia dla dziewczyn na Prinxy.app!

A teraz zacznijmy! Zainspirowany przebojowym serialem Netflix, Wednesday, możesz teraz doświadczyć świata Wednesday Adams z pierwszej ręki. Dzięki Wednesday Dark Academia możesz stworzyć wygląd swoich marzeń, od stóp do głów. Dzięki trzem różnym zestawom możesz mieć pewność, że masz idealną odzież i akcesoria na każdą okazję. Jesteś gotowy?

Zacznij od stworzenia idealnego wyglądu na środę. Dzięki pierwszej jednostce możesz zrobić jej makijaż , nadając jej wygląd idealny do szkoły lub na bal. Bądź kreatywny z ciemną szminką i cieniem do powiek, a przy odrobinie wyobraźni możesz stworzyć własny wygląd. Następnie możesz uzupełnić jej odważny wygląd czarnym tuszem do rzęs, grając dalej w tę grę online w makijaż dla dziewczyn. Czy jesteś gotowy na więcej?

W takim razie kontynuujmy grę w środę Dark Academia z pierwszym wyzwaniem modowym, które dla Ciebie przygotowaliśmy. W drugiej części naszej gry o modzie możesz ubrać się w środę na zabawny dzień w szkole . Dzięki szerokiemu wyborowi plisowanych spódnic, skórzanych spodni, bluz i sukienek z kołnierzykiem inspirowanych najnowszymi trendami, możesz wybrać elementy garderoby i dodatki, które sprawią, że Wednesday będzie prezentować się najlepiej. Dzięki biżuterii, opaskom na głowę i nie tylko możesz dodać jej perfekcyjne wykończenie.

W końcu możesz ją ubrać na nadchodzącą imprezową noc. Doroczny bal z czarnymi krawatami jest najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w środowej szkole i ona się do niego przygotowywała. Jest wiele sukien od projektantów i szykownych dwuczęściowych eleganckich strojów, które możesz jej przymierzyć. Możesz wybierać spośród czerwonych asymetrycznych sukienek i efektownych fioletowych sukienek, po czarne kombinacje lub cekinowe stylizacje. Bez względu na to, co zdecydujesz się dla niej wybrać, możesz mieć pewność, że będzie wyglądać najlepiej dzięki idealnym akcesoriom. Więc na co czekasz? Wykaż się kreatywnością dzięki Wednesday Dark Academia i stwórz wygląd swoich marzeń!

Baw się dobrze grając online w grę Wednesday Dark Academia na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie opcje w tej grze online dla dziewczyn.

Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz także wypróbować inne gry gotyckie autorstwa Prinxy.app:

  1. O mój Goth
  2. Transformacja E-girls