Środa Miękki Makijaż Dziewczyny on Prinxy

Gra w Środa Miękki Makijaż Dziewczyny na Prinxy

Historia gry o Środa Miękki Makijaż Dziewczyny

Wednesday Soft Girl Makeup to darmowa gra o urodzie, w której odkryjesz świeże połączenie gotyckiego uroku i delikatnej dziewczęcej estetyki. Dołącz do zabawy i baw się, przekształcając naszą gotycką dziewczynę w uroczą, miękką dziewczynę.

Jakie makijaże znajdziesz w Wednesday Soft Girl Makeup?

Gra jest podzielona na trzy unikalne części, z których każda zaprasza panie do stworzenia tematycznego makijażu na środę, odkrywając niezliczone cienie do powiek, tusze do rzęs, szminki, róże i akcesoria.

Jak grać w Wednesday Soft Girl Makeup?

W tej internetowej grze o urodzie wcielasz się w utalentowaną wizażystkę, której zadaniem jest przeprowadzenie modnego eksperymentu i poradzenie sobie z przemianą postaci z ciemnej w jasną. Ta gra pozwala ci swobodnie wyrażać siebie, testować granice swojej wyobraźni i na nowo zdefiniować typową gotycką estetykę z kipiącą, miękką dziewczęcą atmosferą. Czy jesteś gotowa zostać jej stylistką i przekształcić Wednesday Addams w wirusową sensację internetową, podobnie jak miękkie dziewczyny?

Poznaj wygląd rumieniącego się piękna

W pierwszej odsłonie różowy róż i błyszczące usta są na porządku dziennym! Weź swoje pędzle do makijażu i twórz niekończące się makijaże, od zroszonych, zarumienionych policzków po błyszczące, błyszczące usta. Postaw na słodki spokój z dodatkiem delikatnego różu w kolorze baby pink, perłowym różowym połyskiem i delikatnymi perłowymi dodatkami, które dodają delikatnego, niewinnego uroku. Odkryj elegancki róż z różowym rumieńcem i przezroczystym, brokatowym błyszczykiem, który nadaje wyrazistości srebrnym, gotyckim dodatkom, aby uzyskać zabawny akcent. Lub zapuść się w krainę płatkowego blasku, z jasnobrązowym różem i błyszczykiem w kształcie waty cukrowej, w połączeniu z delikatnymi kwiatowymi dodatkami, aby uzyskać nieoczekiwaną zabawę.

Odkryj olśniewającą ekstrawagancję

Druga jednostka to wspaniała gra cieni do powiek, kamieni i brokatowych brwi. Ożyw swoją kreatywność dzięki mystique mirage, entuzjastycznej mieszance duo-chromowych cieni do powiek, w połączeniu z akcentami z kryształu górskiego i brokatowymi brwiami mieniącymi się jak gwiezdny pył na nocnym niebie. Jeśli chodzi o odważne podejście, oferujemy makijaż księżycowy, podkreślający holograficzny cień do powiek, brwi ze srebrnym brokatem i perłowe dodatki. Alternatywnie wybierz brokat galaktyki, oferujący wielokolorowe, nasycone brokatem cienie do powiek, kryształowe brwi i niebiańskie, duże akcesoria.

Poznaj atmosferę miękkiej dziewczyny

Trzecia i ostatnia część jest pełna piegów i plam na nosie, tworząc atmosferę miękkiej dziewczyny! Muśnięty słońcem blask dodaje uroku złotym piegom, sztucznej naszywce na nosie i złotemu makijażowi. Na przekrojach marzycielski zmierzch podkreśla różowe piegi w połączeniu z fioletowym cieniem do powiek i pasującym odcieniem ust. Ogarnij świeżą osobowość bajkową fantazją, używając pastelowych piegów, fioletowych naszywek na nosie i magicznych akcesoriów inspirowanych Candyland.

Zrób sobie selfie

Kiedy już stworzysz trzy wyjątkowe stylizacje dla naszej miękkiej dziewczyny Wednesday, udaj się do pokoju do selfie i sfotografuj jedno lub więcej zdjęć swoim dziełem. Udostępnij swoje ulubione makijaże w mediach społecznościowych, aby wszyscy mogli zobaczyć, jaką jesteś utalentowaną wizażystką!

Graj w więcej gier online, takich jak Wednesday Soft Girl Makeup

Jeśli podoba Ci się ta gra, być może zainteresują Cię także inne darmowe gry o modzie autorstwa Prinxy. Wednesday Dark Academia lub Wednesday Light Academia to dwie popularne gry, które powinieneś wypróbować w następnej kolejności.

Wskazówka dla profesjonalistów

Pamiętaj, że w świecie Wednesday Soft Girl Makeup jedyne granice to te, które sama sobie postawisz! Oderwij się od znanego, odważ się wkroczyć w nowe, ekscytujące możliwości i pomaluj swoje płótno – Wednesday Addams – w odcieniach swojej wyobraźni. Zanurz się i baw się dobrze dzięki temu modnemu, rewolucyjnemu podejściu do klasycznej postaci!

Kiedy po raz pierwszy wydano Wednesday Soft Girl Makeup?

Gra została wydana po raz pierwszy w marcu 2024 roku

Gdzie zagrać w Wednesday Soft Girl Makeup?

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna).

Android