Lotta na ratunek wydrze on Prinxy

Gra w Lotta na ratunek wydrze na Prinxy

Historia gry o Lotta na ratunek wydrze

Dziś opowiemy Wam, dziewczyny, historię małej Lotty, uroczej samicy wydry. Pewnego dnia wybrała się do lasu w poszukiwaniu nowej przygody, ale niestety się zgubiła. Szła w zimnie i deszczu przez wiele godzin, aż trafiła do chaty dobrego człowieka, ciebie! Przestraszona, zraniona i trochę niechlujna była, kiedy się spotkaliście, ale z odrobiną pomocy z twojej strony, odzyska iskrę w mgnieniu oka. Przyjdź i zagraj w tę zupełnie nową grę dla dziewczyn o nazwie Lotta The Otter Rescue i sprawdź, czy potrafisz odpowiednio zaopiekować się swoją nową przyjaciółką, uroczą wydrą.

Ta gra ratowania zwierząt online dla dziewczyn zawiera pięć zabawnych zajęć, które pokochasz. Pierwsza z nich to wielopoziomowe zadanie opieki nad zwierzętami, w którym możesz zająć się ranami Lotty, umyć jej sierść, wysuszyć ją i wyczesać, aż się rozczesuje. Możesz zacząć od usunięcia gałązek z jej futra, a następnie możesz usunąć również liście. Następnie oczyść plamy błota, a potem możesz rozpieszczać małą wydrę ciepłą kąpielą bąbelkową. Użyj delikatnego mydła, aby pokryć jej ciało bąbelkami, spryskaj ciepłą wodą, aby usunąć pianę, a następnie osusz futro czystym ręcznikiem. O tak, jej futro jest teraz takie puszyste! Dobrze je rozczesz, a następnie zawiń Lottę w czysty kocyk. I tak cały proces opieki został zakończony i możesz przejść do przodu, aby odkryć nowe zadanie!

Na następnej stronie gry odkryjesz wszystkie fantazyjne ubrania, które nasz zespół Prinxy przygotował dla uroczej Lotty. Ta gra online w ubieranki wydry dla dziewczyn zawiera jedne z najmodniejszych części garderoby i akcesoriów, jakie kiedykolwiek widziałeś. Pomożesz naszej Lottie ubrać się na nowy dzień? Przejrzyj palcami nowiutką garderobę Lotty i wybierz to, co lubisz najbardziej, aby ubrać ją na nową przygodę. Do Twojej dyspozycji są dziewczęce sukienki, szykowne kombinezony, krótkie topy, spódniczki, szorty, rajstopy i nie tylko. Mieszaj i łącz swoje ulubione ubrania z kolorowymi fryzurami i dziewczęcymi spinkami do włosów. Wygląda świetnie w nowym stroju, prawda?

Teraz pomóżmy Twojej nowej przyjaciółce znaleźć nowy dom! Jak dobre jesteście dziewczyny w rozwiązywaniu gier logicznych online? Przesuwaj kafelki danej układanki, aby umieścić je we właściwym miejscu, i nie przestawaj, dopóki nie uda ci się odblokować nowego siedliska, które Lotta może zamienić w piękny dom. Pamiętaj, że prawidłowo ustawiona figura jest zablokowana i nie możesz jej już ruszyć. Jeśli dwa elementy znajdują się w niewłaściwych miejscach, możesz przełączać się między nimi i umieszczać je we właściwym miejscu. Gdy uda ci się ułożyć wszystkie elementy układanki, przed twoimi oczami pojawi się ładne siedlisko. Czy zmienisz go w nowy dom Lotty?

Piąta aktywność w tej grze o zwierzakach online stanowi dla was wyzwanie, dziewczyny, do zagrania w zabawną grę dekoracyjną , którą pokochacie. Mam nadzieję, że jesteś gotowy, aby dalej ćwiczyć swoje umiejętności projektowania i zamienić błotnistą jaskinię w piękny dom dla naszej uroczej wydry. Użyj kilofa, aby rozłupać głaz zakrywający wejście, a następnie użyj nożyczek ogrodniczych, aby usunąć korzenie i chwasty, a następnie zdejmij te przerażające pająki bawiące się w pobliżu. Zamieść podłogę, aby usunąć zanieczyszczenia, a następnie przejrzyj wszystkie dostępne opcje dekoracji, aby udekorować nowy dom Lottie. Świetna robota, panie! Dzięki Waszej pomocy historia Lotty ma szczęśliwe zakończenie, za co jest jej bardzo wdzięczna!

Baw się dobrze grając w grę Lotta The Otter Rescue dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać wszystkie opcje w tej grze online dla dziewczyn.

Podobne gry

Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz także wypróbować inne gry dla zwierząt przez Prinxy.app:

  1. Niespodzianka do pieczenia
  2. Wyzwanie Twinchelli
  3. Przygody Miruny: Weterynarz