Snegurochka Rosyjska Księżniczka Lodu on Prinxy

Gra w Snegurochka Rosyjska Księżniczka Lodu na Prinxy

Historia gry o Snegurochka Rosyjska Księżniczka Lodu

Odkryj nową postać fantasy, grając w ubieranki online na Prinxy.app! Tym razem chcielibyśmy przedstawić wam tę piękną śnieżną pannę, znaną również jako Snegurochka w rosyjskich bajkach. Jest wnuczką i pomocnicą Dziadka Mroza, aw okresie Nowego Roku pomaga w planowaniu przyjęć dla dzieci. W tej wielopoziomowej grze dla dziewczyn o nazwie Snegurochka Russian Ice Princess możesz pomóc naszej pięknej księżniczce przygotować się do obchodów Nowego Roku .

Czy jesteś gotowy, aby odkryć pierwsze zadanie, które dla Ciebie przygotowała? Pierwszy poziom zawiera grę dekoracyjną , którą pokochacie, dziewczyny. Nasza Snegurochka mieszka w przepięknym domku pod lasem, a okno jej salonu idealnie kadruje zimowy krajobraz za oknem. Widok zapiera dech w piersiach, a wszystko, co musisz zrobić, to wnieść trochę ciepła i przytulności do jej salonu! Na szczęście masz do dyspozycji wszystkie potrzebne dekoracje i możesz wybrać te, które najbardziej Ci się podobają. Udekoruj zimowy pokój przepiękną choinką, kolorowymi zasłonami, fantazyjnym stolikiem do herbaty lub wygodną sofą. Ustaw zegar przed północą, a następnie przejdź do drugiego etapu w tej wakacyjnej grze online dla dziewczyn.

Następnie możesz udowodnić swoje umiejętności wizażystki, ponieważ drugi poziom gry Snegurochka Russian Ice Princess zawiera zabawną grę w makijaż . Zaskocz naszą dziewczynę uroczym makijażem złożonym z zimnych cieni do powiek, różowych rumieńców i wiśniowych ust. Zakończ jej makijaż czarnym tuszem do rzęs, a następnie nie zapomnij zmienić kształtu brwi, aby uzyskać zupełnie nowy wygląd. Wszystkie produkty do makijażu występujące w tej grze są dostępne w sześciu unikalnych opcjach. Sprawdź je wszystkie i znajdź coś, w czym będzie wyglądać świetnie. Kliknij „Gotowe”, kiedy będziesz gotowy i przejdź do trzeciego poziomu gry.

Trzeci poziom zawiera zabawną grę w przebieranki , w której możesz wybrać dla naszej Snegurochki piękny tradycyjny rosyjski strój. Aby ubrać naszą Lodową Księżniczkę, przejrzyj jej imponujący wybór wspaniałych sukienek, obszytych futrem płaszczy, rękawiczek i kokoshników z koralikami. Mieszaj i dopasowuj swoje ulubione przedmioty, aby uzyskać zapierający dech w piersiach świąteczny wygląd. Otóż to!

Baw się dobrze, grając online w grę Snegurochka Russian Ice Princess dla dziewczyn na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy kolejne gry z księżniczkami, w które powinieneś zagrać:

  1. Przygoda księżniczki na łyżwach
  2. Zimowa ucieczka sióstr
  3. Zimowe trendy Elizy i Annie