Pierwsza impreza w college'u księżniczki on Prinxy

Gra w Pierwsza impreza w college'u księżniczki na Prinxy

Historia gry o Pierwsza impreza w college'u księżniczki

Trzy z twoich ulubionych księżniczek dopiero przyzwyczajają się do studenckiego życia. Elsa, Ariel i Roszpunka są studentami pierwszego roku w tym samym college'u i żeby się przedstawić, idą na swoją pierwszą imprezę w college'u, wyglądając oszałamiająco. Przyjdź i pomóż im zacząć z grą w ubieranki i projektowanie Princess First College Party dla dziewczyn!

Te najlepsze przyjaciółki mają szczęście studiować na tej samej uczelni, ale jako nowicjusze mają dużo do zrobienia. Na szczęście każda nowa rzecz w tym nowym świecie jest przygodą dla naszych ślicznych księżniczek. A jakie będzie pierwsze zadanie? Aby rozpakować wszystkie rzeczy, oczywiście. Wygląda na to, że Ariel i Elsa będą dzielić swój pokój w akademiku. Nie ma mowy! To będzie świetna zabawa! Podaj pomocną dłoń księżniczkom i zabierz wszystko we właściwe miejsce. Powieś kilka ich ulubionych zdjęć na ścianie, a następnie spraw, by pokój był bardziej przytulny za pomocą girlandy z żarówek. Gdy skończysz z tą częścią, otrzymasz niespodziankę.

Roszpunka jest tutaj, aby zaprosić dziewczyny na ich pierwszą imprezę w college'u. Pierwsze wrażenie jest najsilniejsze, a nasze księżniczki chcą wyglądać jak najlepiej. Kontynuuj grę w tę grę online w ubieranie księżniczek i pomóż trzem przyjaciołom znaleźć najlepsze stroje imprezowe i akcesoria. Sprawdź wszystkie stroje, które mają w swojej garderobie, aby stworzyć stylowy wygląd. Nie zapomnij też dodać akcesoriów! Dzięki Twojej pomocy te dziewczyny zrobią dobre wrażenie pierwszego dnia jako studentki.

Baw się dobrze, grając online w ubierankę Princess First College Party na DressUpWho.com

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby przeglądać zakładki kategorii w tej ubierance online dla dziewczyn

Podobne gry

Oto jeszcze trzy gry studenckie, które powinieneś sprawdzić:

  1. Dziewczyny z college'u Elizy i Goldie
  2. Impreza w college'u księżniczki i księcia
  3. Księżniczki: College Girls Night Out