Lodowate pary czas zimowy on Prinxy

Gra w Lodowate pary czas zimowy na Prinxy

Historia gry o Lodowate pary czas zimowy

W ciągu ostatnich godzin w fantastycznym Arendelle nieustannie padał śnieg, a ta dwójka miłośników zimy nie może się doczekać wyjścia na dwór i zagrania w serialu, tak jak to robili, gdy byli dziećmi. Na śniegu nie ma jeszcze śladów stóp, a Elsa i Anna nie przegapią okazji, by je zaznaczyć w świeżej warstwie śniegu. W końcu nadszedł czas na zimę! Tak! Nikt nie kocha zimy bardziej niż te dwie siostry z Krainy Lodu! W ubierance Icy Couples Winter Time dla dziewczyn masz za zadanie pomóc dziewczynom wybrać ciepłe zimowe ubrania, zanim wyjdą i rozpoczną zabawną bitwę na śnieżki razem ze swoimi chłopakami. Pomożesz im?

Sekretem planowania zimowego dnia na świeżym powietrzu jest noszenie odpowiednich ubrań. Musisz się ogrzać podczas spaceru lub zabawy na śniegu, ale jednocześnie prawdziwym wyzwaniem jest wyglądać modnie podczas tej czynności. Czy jesteś gotowy, aby odkryć, na czym polega modowa sztuczka? Te królewskie siostry z pewnością wiedzą, jak zachować przytulność i szyk w zimnych porach roku . Grając w tę grę online o księżniczkach dla dziewczyn, wy, panie, możecie uzyskać niesamowite porady modowe od tych modnych sióstr. Czy dziewczyny są gotowe? Następnie zacznij, przejrzyj ich modną zimową garderobę i przygotuj Elsę i Annę, by wyglądały świetnie na zimowej podwójnej randce. O tak, ta darmowa gra w ubieranki dla dziewczyn zawiera również dwóch najprzystojniejszych chłopców w krainie fantazji, Kristoffa i Jacka Frosta.

Jak wiesz, nasze księżniczki to prawdziwe fashionistki, więc wybierz dla nich zarówno ciepłe, jak i stylowe ubrania. Niech dziewczyny przymierzą wszystkie Twoje ulubione kombinacje, a kiedy znajdziesz te właściwe, uzupełnij je butami ugg, wysokimi butami, martinami i motocyklowymi butami. W takim razie spójrz na ich wybór akcesoriów zimowych. Dostępne są czapki z dzianiny, za duże szaliki, rękawiczki, a nawet fantazyjne okulary, których możesz użyć do uzupełnienia ich stylowego zimowego wyglądu. Kiedy skończysz, dołącz do dziewczyn na zewnątrz i baw się, wspierając je, by wygrały bitwę na śnieżki z ich chłopakami.

Powodzenia dziewczyny i bawcie się dobrze, grając w przebieranki Icy Couples Winter Time dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy kolejne gry dla par, w które powinieneś zagrać:

  1. Tag chłopaka księżniczki
  2. Podwójna randka księżniczek
  3. Czy Jack Frost zdradza Elsę?