Jesienna moda Sorority on Prinxy

Gra w Jesienna moda Sorority na Prinxy

Historia gry o Jesienna moda Sorority

Nadeszła jesień i pomalowała fantastyczny świat swoimi miedzianymi odcieniami, a te modne BFF nie mogą być szczęśliwsze. Nadszedł sezon na swetry i nie mogą się doczekać, aby odkryć najnowsze trendy tej jesieni! W ubierance Sorority Fall Fashion dla dziewczyn jesteś ich osobistym doradcą modowym i pomagasz im powitać jesień, wyglądając uroczo w ich modnych strojach warstwowych. Zagraj online na Prinxy.app!

Przekopmy się więc przez sezonową garderobę, aby odkryć ulubieńców tej jesieni. Och, dziewczyny, pokochacie jesienne trendy w modzie 2020! Jest mnóstwo przytulnych swetrów w cielistych kolorach lub odcieniach szarości, są dzianinowe swetry w kolorach ziemi, dżinsy, mnóstwo dodatków do wyboru. Przejrzyj wszystkie fajne, wielowarstwowe stroje w tej grze online o księżniczkach dla dziewczyn i wybierz stroje, które najbardziej Ci się podobają, aby ubrać księżniczki Ariel, Meridę i Kopciuszka w urocze jesienne stroje. Następnie uzupełnij wybrane stroje nowymi fryzurami i wybraną przez siebie biżuterią. Kiedy skończysz zajmować się ich codziennymi strojami, możesz rzucić sobie wyzwanie, aby pomóc im również w ich makijażu!

W tej darmowej grze o makijażu możesz zaskoczyć księżniczki Ariel, Meridę i Kopciuszka swoimi umiejętnościami wizażystki, a następnie tworzyć ich makijaże. Sprawdź kosmetyki dostępne zarówno w pastelowych, jak i jesiennych kolorach i wybierz dla każdej dziewczyny te odcienie, które najbardziej Ci się podobają. Na koniec zgrupuj je i zrób zdjęcie swojego dzieła.

Baw się dobrze grając w grę Sorority Fall Fashion dla dziewczyn online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki do interakcji.

Podobne gry

Oto trzy kolejne Gry o modzie powinieneś sprawdzić:

  1. Jesienna zmiana księżniczek
  2. Ulubione jesienne nadruki księżniczki
  3. Jesienne wzory Ellie i Elizy