Halloweenowy Stylista on Prinxy

Gra w Halloweenowy Stylista na Prinxy

Historia gry o Halloweenowy Stylista

Halloween już za rogiem, a stylistka Sara wciąż musi zdecydować, jakie zwycięskie kostiumy będą nosić jej klientki w tym roku. Troje z nich potrzebuje jej pomocy, ale niestety skończyły jej się pomysły. Pomożesz jej? Zostań asystentką Sary w grze przebieranki Halloween Stylist dla dziewczyn i zaprojektuj fajne kreacje imprezowe dla klientów Sary!

Ale najpierw poznajmy dziewczyny. Sześciu gorliwych fashionistek czeka w kolejce, aby ubrać się na najstraszniejszą noc w roku, ale ty i Sara macie wystarczająco dużo czasu, aby ubrać tylko trzy z nich. Kliknij każdą dziewczynę, aby poznać jej imię i odkryć postać, która ją inspiruje. Klienci Sary są jednymi z najfajniejszych i mają jedne z najbardziej szalonych pomysłów. Mają już na myśli kostiumy, więc wystarczy wybrać trzy z nich, a następnie złożyć kostiumy. Vanessa planuje przebrać się za Jedenastkę ze Stranger Things, Mayę za Wonder Woman, Irinę za Wilmę Flintstone, Carmen za księżniczkę Disneya Jasmine, Julia za Khaleesi z Gry o Tron, mamy też Naomi, która chce przebrać się za księżniczkę Leię z Gwiezdnych Wojen. Które więc wybierzesz?

Po podjęciu głównej decyzji możesz kontynuować grę ze stylistą . Pamiętaj, że musisz zapamiętać postać, w którą każda dziewczyna chce się zmienić. Kiedy uzyskasz dostęp do kostiumów i rekwizytów, postaraj się jak najlepiej wybrać odpowiednie przedmioty dla każdego z klientów Sary. Wybieraj topy, doły lub całe stroje, buty i naszyjniki. Następnie możesz wybrać ich fryzury i zastosować makijaż. Kiedy skończysz, stylistka Sara przeanalizuje twoją pracę i zdecyduje, czy nadajesz się na jej asystentkę.

Ukończ wyzwanie Sary i sprawdź, czy uda ci się przygotować te dziewczyny na czas na imprezę Halloween. Baw się dobrze, grając w najlepsze świąteczne gry online na Prinxy.app!

Sterowanie grą

  • Użyj myszki, aby wykonać wszystkie czynności w tej ubierance online dla dziewczyn.

Podobne gry

Oto trzy inne gry na Halloween, które powinieneś sprawdzić:

  1. Mój makijaż na Halloween
  2. Halloweenowe przyjęcie księżniczek
  3. Halloweenowy cukierek albo psikus Ellie